KŁOPOTY ZDROWOTNE MARESA, WALKA Z CUELLAREM ODWOŁANA

Nie dojdzie do planowanej na 25 czerwca walki Abnera Maresa (29-2-1, 15 KO) z Jesusem Cuellarem (28-1, 21 KO). Meksykanin musiał się wycofać z powodu problemów zdrowotnych, przez które nie otrzymał licencji od Komisji Sportowej Stanu Nowy Jork.

Jakie to problemy, nie sprecyzowano. Według nieoficjalnych informacji chodzi o problem z okiem. Mares miał już kłopoty ze wzrokiem w przeszłości - w 2008 roku doznał odklejenia siatkówki i cała jego kariera zawisła na włosku. Bokser przeszedł operację i musiał sobie zrobić kilka miesięcy przerwy od boksu.

Walka Cuellar-Mares miała się odbyć na gali Thurman-Porter w Nowym Jorku. Promotor zawodów Lou DiBella uspokoił, że życiu Meksykanina nie zagraża niebezpieczeństwo, a w jego organizmie nie wykryto żadnych niedozwolonych substancji. Nadmienił, że szczegółowe informacje mogą zostać ujawnione tylko za zgodą Maresa.

Cuellar miał bronić w tym pojedynku po raz trzeci regularnego pasa WBA w wadze piórkowej. Mares wystąpiłby po raz pierwszy od czasu ubiegłorocznej porażki z Leo Santa Cruzem.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Rollins
Data: 18-06-2016 12:46:29 
Trochę szkoda, bo mało atrakcyjnych pojedynków na gali Thurmana z Porterem.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.