VERDEJO PRZYZNAJE: STRACIŁEM OSTATNIO KONCENTRACJĘ

Felix Verdejo (22-0, 15 KO) nie błyszczał w dwóch poprzednich występach, ale po zwycięstwie nad Juanem Jose Martinezem (25-3, 17 KO) wydaje się, że kariera utalentowanego 23-latka z Portoryko powróciła na właściwe tory.

- Wychodząc do tej walki, wiedziałem, że od niej zależy cała moja kariera. Z takim nastawieniem trenowałem i walczyłem. Ostatnio straciłem koncentrację. Dotknęło mnie to, co dotyka każdego młodego człowieka. Teraz znowu jestem skupiony na mojej karierze - powiedział po wygranej pięściarz z San Juan.

Verdejo zwyciężył Martineza w piątej rundzie na gali w Nowym Jorku, która odbyła się na dzień przed wielką portorykańską paradą w "Big Apple". Rywal nie był wprawdzie z najwyższej półki, ale krytykowany ostatnio Portorykańczyk i tak ma powody do radości.

- Trenowałem dużo intensywniej do tej walki. Przeciwnik idealnie mi pasował. Stał przede mną, walczył. Coś takiego mi odpowiada. Chcę walczyć z najlepszymi - stwierdził.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Rollins
Data: 12-06-2016 13:09:29 
Prawda też taka, że ten rywal był mocno słaby.

O ile kiedyś też byłem entuzjastą talentu Verdejo, o tyle teraz już nie jestem taki pewien jego "boskości". Z tymi groźniejszymi rywalami nie wygląda już tak kolorowo.
 Autor komentarza: Krusher
Data: 12-06-2016 13:14:17 
Młody jest dobry ale musi pracować, nie może uwierzyć, że już jest gotowy. Praca i praca.ps : Ma ktoś może powtórkę walki Łomaczenki w naszym języku ? :D
 Autor komentarza: pavlus
Data: 12-06-2016 13:26:12 
Obić 22 bumów to i Jonak potrafi.
 Autor komentarza: Krusher
Data: 12-06-2016 14:16:22 
ok,na PS leci powtórka jakby ktoś chciał o 21 ;)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.