MME 2016: DOBRE WIEŚCI Z ANAPY, CZTERY ĆWIERĆFINAŁY!

Bardzo dobrze ułożył się dla nas trzeci dzień rozgrywanych w Rosji Młodzieżowych Mistrzostw Europy. Cała trójka naszych reprezentantów wygrała i zapewniła sobie awans do fazy ćwierćfinałowej.

W serii popołudniowej Eryk Apresyan (-69kg) wypunktował niejednogłośną decyzją Denisa Galchina z Mołdawii. Jutro w walce o medal jego przeciwnikiem będzie reprezentant Anglii - Akbar Mohammed Haris.

W wadze ciężkiej Kamil Offman (-91kg) wygrał jednogłośnie na punkty z Węgrem Norbertem Komorem, mając go liczonego w drugiej rundzie. On dopiero pojutrze zmierzy się z zawodnikiem z Białorusi - Sinkinem Dzmitru.

Pewnie po medal idzie również Michał Soczyński (-81kg) z kategorii półciężkiej. Zawodnik z Lublina bez problemów ograł Aleksandra Kuzmienkę z Białorusi, mając go dwukrotnie w nokdaunie. Jutro w starciu o medal skrzyżuje rękawice z Wadimiem Risiuciem.

W sobotę w ćwierćfinale wystąpi również nasz czwarty zawodnik, który wcześniej zapewnił sobie awans do 1/4 finału - Damian Derkacz w kategorii 56 kg. Jego oponentem będzie Włoch Pirrera Matteo.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.