THURMAN: MAKSYMALNIE DWÓCH MISTRZÓW, NAJLEPIEJ JEDEN

Keith Thurman (26-0, 22 KO) za blisko dwa tygodnie spotka się z Shawnem Porterem (26-1-1, 16 KO). Po odejściu na sportową emeryturę Floyda Mayweathera Jr popularny "One Time" czuje się liderem wagi półśredniej, co zamierza udowodnić najbliższymi potyczkami z elitą tego limitu. Na początek właśnie Porter.

Thurman zasiada na tronie federacji WBA i marzy mu się unifikacja z championem według WBC, Dannym Garcią (32-0, 18 KO).

- Chciałbym zunifikować tytuły i zostać bezdyskusyjnym mistrzem wagi półśredniej. Jest wielu młodych i głodnych zawodników, którzy są gotowi walczyć między sobą, dlatego wkrótce spodziewam się starć pomiędzy mistrzami. Po wielkim zwycięstwie nad Porterem zamierzam ścigać Garcię, ponieważ bardzo chciałbym wziąć w swoje ręce ten jego zielony pas. Mistrzów jest teraz czterech i powinniśmy zrobić wszystko, by pozostało maksymalnie dwóch, najlepiej tylko jeden - stwierdził Thurman, który zapowiada, że z Porterem rozprawi się przed czasem.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: hayabooza
Data: 09-06-2016 16:12:33 
Thurman potrzebuje efektownego zwycięstwa żeby zatrzeć słabe wrażenie po walce z Collazzo.
Nie zachwycił tam, miał spore kłopoty po tym dole od Collazo, gubił się w obronie, gdyby na miejscu Collazo był wtedy Spence lub w podobnej sytuacji będzie Porter, to możliwe, że dokończą dzieła.

Thurman fajnie wygląda i mocno bije, ale sam siebie za mocno reklamuje i przecenia. Narazie nie udowodnił jeszcze w ringu tego, co opowiada o swoim talencie.
 Autor komentarza: MarkS
Data: 09-06-2016 20:51:02 
hayabooza - zgadzam się z Tobą . Thurman wygląda dobrze na fotkach i gdy idzie wszystko dobrze. Gdy ktoś mu się "postawi" jest znacznie gorzej.
 Autor komentarza: Rollins
Data: 09-06-2016 21:35:55 
Thurman na razie pokonuje wszystkich bardzo łatwo. Collazo to był zawsze niedoceniany pięściarz. Miał Keith z nim pewne kłopoty, ale prawda jest taka, że po tym ciosie na dół mało kto by ustał.

Mam nadzieję, że udowodni z Porterem swoją wartość.
 Autor komentarza: Sugar78
Data: 09-06-2016 22:33:19 
Z Collazo Thurman mial spore problemy bo nagle okazalo sie ze sliski bokser do tego nie przestraszyl sie sily i potrafia skracac ring i caly czas wywierac presje. Z Porterem bedzie znacznie ciezej, Szybysz zarowno na nogach jak i gora, zajebisty balans jebniecie. Porter to taki zawodnik jak Tyson. Jak ogladasz walke wydaje sie ze nie jest super technikiem i czesto wyglada to brzydko ale nic bardziej mylnego
 Autor komentarza: MEGABARTEK
Data: 09-06-2016 23:48:17 
W półśredniej można teraz świetne zestawienia robić.Brook,Thurman,Garcia,Porter,Khan,Bradley,Spence Jr,Vargas itd. mocna obstawa
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.