J'LEON LOVE NIEMAL NA PEWNO RYWALEM CHAVEZA W LIPCU

Jest już właściwie przesądzone, że to J'Leon Love (22-1, 12 KO), a nie Gabriel Rosado (23-9, 13 KO) będzie kolejnym rywalem Julio Cesara Chaveza Jr (49-2-1, 32 KO). Do walki ma dojść 16 lipca w Kalifornii.

- Wydaje się, że wszystko jest już ustalone, nie jestem pewien, czy podpisali kontrakty, ale mają już porozumienie i dogrywają ostatnie szczegóły. W tym tygodniu walka może zostać oficjalnie ogłoszona - powiedział anonimowy informator portalu ESPN Deportes.

Pojedynek odbędzie się być może w StubHub Center w Carson. Póki co lokalizacji jednak nie ustalono. - Brakuje tylko miejsca walki. Chavezowi podoba się Love jako rywal, tak samo Freddie'emu Roachowi. To zawodnik z nazwiskiem, naturalny super średni, a kogoś takiego chce Roach, aby pokazać, że Chavez może rywalizować z nim i innymi - stwierdził inny rozmówca.

30-letni Chavez wznowił niedawno współpracę z Roachem po dłuższej przerwie, podczas której pracował z innymi trenerami. Ostatnią walkę syn słynnego "Cesarza" stoczył w lipcu ubiegłego roku, pokonując Marcos Reyesa. Trzy miesiące wcześniej przegrał przez poddanie z Andrzejem Fonfarą.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: ADS
Data: 09-06-2016 13:48:15 
Widac ze Chavez wpadl w calkowita nielaske czytelnikow bokser.org. Zero zainteresowania pod artykulami z jego osoba :D
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.