KTO OSTATECZNIE DLA CHAVEZA JR?

Julio Cesar Chavez Jr (49-2-1, 32 KO) po długiej przerwie powróci do rywalizacji 16 bądź 23 lipca na ringu. A kto ostatecznie będzie jego rywalem? Pozostało dwóch kandydatów.

Do tej pory głównym nazwiskiem wydawał się Gabriel Rosado (23-9, 13 KO). Ten co prawda wygrał w sobotę, ale Antonio Gutierrez posłał go na deski, a zdaniem sporej części obserwatorów sędziowie przyznając Rosado zwycięstwo punktowe sprawili mu mały prezent. Pięściarz z Filadelfii pozostaje w obiegu, lecz drugą poważną kandydaturą jest teraz J'Leon Love (22-1, 12 KO).

Chavez Jr wrócił do współpracy z Freddie Roachem, który jest zadowolony z etyki pracy Meksykanina, na co narzekał przy rozstaniu.

- Pracujemy przez dwa tygodnie i dotąd Julio wykonuje bez zastrzeżeń każde moje polecenie. Wrócimy w Kalifornii bądź Teksasie, a w grę wchodzą już teraz dwa nazwiska, Rosado bądź Love - przyznał sławny szkoleniowiec.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: ADS
Data: 07-06-2016 00:40:40 
Niech mu dadza jakiegos weltera :D Ogolnie to Junior w jakiej wadze jest klasyfikowany??? Bo ostatnio w cathe sie chyba bawi.
 Autor komentarza: odyniec
Data: 07-06-2016 08:25:04 
to i tak jestem zdziwiony ze szukaja super sredniego a nie jakiegos kurdupla ze sredniej
 Autor komentarza: cortexo
Data: 07-06-2016 08:55:44 
Rosado do walki z GGG przeszedł z półśredniej, więc o czym my w ogóle mówimy?? Ach ci meksykańscy bohaterowie.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.