KAMIL SZEREMETA: WYSTĘP NA IGRZYSKACH TO MOJE MARZENIE

- Bardzo chciałbym spróbować swoich sił na zbliżających się Igrzyskach Olimpijskich w Rio, dlatego też zamierzam wystartować w kwalifikacjach do tej imprezy, które ruszają w pierwszych dniach lipca w Wenezueli - nie ukrywa Kamil Szeremeta (13-0, 2 KO).

- Nie ukrywam, że nakręciłem się na te kwalifikacje. Teraz wszystko będzie zależało od tego, czy znajdę odpowiedniego trenera, który mnie przygotuje do takiego startu. Na tę chwilę niestety zostałem bez szkoleniowca. Moje drogi z Andrzejem Liczikiem rozeszły się, ale od razu uspokoję wszystkich, że nie było między nami żadnego konfliktu i rozstaliśmy się w przyjaznej atmosferze - zapewnia pięściarz z Białegostoku.

- W środę jadę do trenera Fiodora Łapina do Warszawy porozmawiać o ewentualnych przygotowaniach do tych eliminacji. Mam już za sobą treningi siłowo-wytrzymałościowe, więc bez problemu jestem w stanie wytrzymać walki na tak krótkim dystansie. W stolicy będę szlifował elementy techniki i trochę posparuję. To wciąż jeszcze nic pewnego, najbliższe dni dadzą odpowiedź, czy dane mi będzie zrealizować rzeczy, o których zawsze marzyłem. Co do kolejnego zawodowego startu, stoczę go w sierpniu w Międzyzdrojach, o ile oczywiście nie wyjdzie nic z projektu Rio 2016. Mój promotor Tomasz Babiloński zapewniał mnie, że będę miał mocnego rywala i będzie to potyczka na dłuższym dystansie. Chciałbym zaboksować o jakiś interkontynentalny pas. Czekam jak się rozwinie sytuacja - dodał Szeremeta.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: PanJanekTygrys
Data: 06-06-2016 17:28:32 
Super. Będzie ciekawie.Jestem za występami zawodowców na olimpiadzie.
 Autor komentarza: maltanowo
Data: 06-06-2016 18:00:27 
Może Proksa by się odkurzył i spróbował. Wciąż mam poczucie że Grzesiek nie wykorzystał swojego potencjału. Może i dlatego że jest przemądrzały, co nie zmienia faktu że nie wykorzystał.
 Autor komentarza: Ajapatyka
Data: 06-06-2016 18:20:03 
Kamil moze smialo startowac, zdobedzie doswiadczenie walczac z lepszymi bo mimo ze jest zawodowcem to tam bedzie tylu bokserow ze go bez problemu oklepia xDD
 Autor komentarza: Furmi
Data: 06-06-2016 18:31:24 
Przecież on nie wystartuje, to oczywista oczywistość. Nie zejdzie w dół, bo może udałoby mu się na jedną walkę, ale nie będąc ważonym dzień w dzień. W 75 kg na igrzyska jedzie Tomek Jabłoński. A jeśli ktoś z was rozważa Kamila w 81 kg, to jest po prostu niepoważny. Tego startu nie będzie, to zwykła medialna zagrywka. Kamil jest za duży na 69, w inne kategorie nie wchodzą w ogóle w grę.
 Autor komentarza: JKWSB
Data: 06-06-2016 18:58:18 
Dzięki Furmi, że to napisałeś. Sam to chciałem zrobić. Dodać można tylko tyle, że Kamil ju z mówi o tym publicznie, a nie zamienił jeszcze słowa z władzami PZB, a to przecież związek ustala, jacy zawodowcy i czy w ogóle mogą brać udział w kwalifikacjach...
 Autor komentarza: starycap
Data: 08-06-2016 09:29:56 
A nie lepiej w Szydłowcu -ogórku.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.