26 CZERWCA CHARYTATYWNA GALA THUNDER PROMOTIONS

Thunder Promotions po raz kolejny inicjuje akcję charytatywną. Formą będzie gala bokserska, na której odbędą się pojedynki pięściarzy oraz licytacje gadżetów. Tym razem celem jest wysłanie dzieci z domu dziecka do Aquaparku w Fojutowie oraz pomoc Arturkowi Rosie. Każda firma, która chce wspomóc akcję otrzyma dwie wejściówki oraz jej logo zostanie umieszczone na plakacie. 

Na gali wystąpią zawodnicy Thunder Promotions, Thunder Gym oraz Wisły Tczew. Walki będą miały charakter pokazowy. Co ciekawe do ringu wyjdzie również... Sam promotor. Krystian Cieśnik zmierzy się w ringu Dawidem Styką na zasadach White Collar Boxing.

- Obiecałem dzieciom z domu dziecka, że zorganizujemy coś dla nich w tym roku i słowa trzeba dotrzymać. W zeszłym roku dzięki naszym darczyńcom zabraliśmy dzieci do Aquaparku w Sopocie, tym razem planujemy wypad do Fojutowa. Chcemy również wesprzeć Arturka Rosę. Całkowity dochód z imprezy zostanie przeznaczony na powyższe cele, zawodnicy zawalczą za darmo, my również zorganizujemy wszystko za darmo - powiedział Krystian Cieśnik, inicjator akcji.

Każda firma, który zdecyduje się wspomóc charytatywną galę otrzyma dwie wejściówki, które będą przed wejściem na galę w kopercie oraz jej logo zostanie umieszczone na plakacie.

Jeżeli jesteś zainteresowany wsparciem imprezy napisz na [email protected]

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.