COTTO WRÓCI W JUNIOR ŚREDNIEJ. MYŚLI O CANELO I MARQUEZIE

Jedyny portorykański mistrz świata czterech kategorii wagowych Miguel Cotto (40-5, 33 KO) zapowiedział, że kolejną walkę stoczy prawdopodobnie w kategorii junior średniej.

Nie wiadomo na razie, kto będzie rywalem 35-latka - ostatnio występującego w umownych limitach wagowych - ale on sam przyznaje, że interesują go najbardziej dwa nazwiska - Saul Alvarez i Juan Manuel Marquez.

- Nie mam pojęcia, kto to będzie. Liczymy na dobrego przeciwnika i dobrą wypłatę. Nie ma żadnego pośpiechu. Zobaczymy, co będzie dla nas najlepsze - skomentował.

Z "Canelo" Portorykańczyk walczył już w listopadzie ubiegłego roku. Przegrał jednogłośną decyzją sędziów, choć do dzisiaj utrzymuje, że należało mu się zwycięstwo.

Marquez pozostaje nieaktywny od maja 2014 roku, ale myśli o powrocie na ring i wskazał Cotto jako potencjalnego rywala pod koniec bieżącego roku.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Rollins
Data: 01-06-2016 19:57:59 
Marquez za mały, raczej Cotto nie miałby większych problemów.
Canelo - odgrzewany kotlet.
 Autor komentarza: rocky86
Data: 01-06-2016 20:12:59 
W 154 funtach nie ma obecnie kasowych walk. Cotto moze sobie spokojnie wyciagnac kogos z welter, jak Marquez, czy Bradley. Miguel szuka wielkich pieniedzy, a nie wielkich wyzwan. Walka z Bradley bylaby bardzo duza i wyplata odpowiednia. Mysle, ze Tim rowniez bylby chetny, bo ma dzisiaj raczej zblizone priorytety.
Moga tez zrobic troche takie cyrkowe zestawienie z Margarito, latwa walka za przyzwoity hajs, niezla historia do sprzedania.
 Autor komentarza: MocnoReki
Data: 01-06-2016 20:23:08 
"Jedyny portorykański mistrz swiata" a ile mają mieć tych mistrzów w takim małym kraju, Polska jest 35x większą i nie ma ani nie miała takiego ani jednego...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.