PORTER LICZY, ŻE WYGRANA NAD THURMANEM DA MU WALKĘ Z FLOYDEM

Shawn Porter (26-1-1, 16 KO) jest przekonany, że ewentualne zwycięstwo nad Keithem Thurmanem (26-0, 22 KO) uczyni z niego najlepszego "półśredniego" na świecie. Pojedynek odbędzie się 25 czerwca w Barclays Center na Brooklynie, a w stawce znajdzie się należący do Keitha pas federacji WBA.

- W mojej opinii Keith jest teraz liderem w naszym limicie, dlatego zwycięstwo nad nim sprawi, że to ja będę numerem jeden. Doceniam klasę Thurmana, ale patrząc na jego styl nie wydaje mi się, żeby był w stanie znaleźć na mnie sposób i mnie pokonać - uważa Porter, który gdzieś po cichu liczy również na starcie z Floydem Mayweatherem Jr (49-0, 26 KO), który oficjalnie nie ogłosił jeszcze powrotu ze sportowej emerytury, ale taka informacja dla nikogo nie byłaby już zaskoczeniem.

- Nigdy tak do końca nie wiemy, co się wydarzy. Być może Floyd obejrzy naszą walkę zastanawiając się, czy byłby jeszcze w stanie wrócić i nas pokonać. A jeśli uzna, że tak, wówczas być może spróbuje doprowadzić do potyczki z jednym z nas - rozmarzył się Porter, dawny champion organizacji IBF.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Arabian
Data: 01-06-2016 11:01:26 
Boże jeśli nawet bokserzy się w to włączają to żenada ,nikt nie walczy z kimś dobrym bo chce mieć dobry record żeby dostać szanse od Floyda ,albo jak ma z kimś dobrym walczyć to rząda TRYLIONÓW BO 0 MOŻE STRACIĆ ,tylko że Floyd jest na emeryturze zrozumcie to i wyłońcie nowego króla WW.
 Autor komentarza: rondobry
Data: 01-06-2016 11:08:33 
Thruman vs Brook o nr 1 w kategorii.
 Autor komentarza: rakowski
Data: 01-06-2016 11:21:25 
Widać skamlanie Portera o walkę z Floydem.Widać wyraźnie,że o niczym nie myśli tylko o dużej wypłacie z Mayweatherem.Takie podejście zazwyczaj nie kończy się wesołym zakończeniem.To jest naprawdę bardzo dobre zestawienie i sądzę iż Thurman wygra na punkty po bliskiej decyzji.
 Autor komentarza: odyniec
Data: 01-06-2016 12:17:30 
co on z Floydem wyjezdza?

ten kto wygra te walke powinien spotkac sie z wygranym Brook-Vargas
 Autor komentarza: hayabooza
Data: 01-06-2016 15:59:28 
Porter jest bardzo aktywny, a Thurman z Collazo nie zachwycil. Jestem ciekaw w jakiej bedzie formie po przerwie. Najciekawsza walka z nadchodzacych obok Fury-Wlad2
 Autor komentarza: Rollins
Data: 01-06-2016 20:39:02 
Stawiam dość wyraźnie na Thurmana. Porter będzie mu pasował stylowo.
Podobny stylowo do Portera był Leonard Bundu i myślę, że walka będzie miała podobny przebieg, czyli wyraźne punktowe zwycięstwo Keitha.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.