BELLEW GOTOWY WALCZYĆ Z HAYE'EM W WADZE CIĘŻKIEJ

Tony Bellew (27-2-1, 17 KO) zapowiedział, że nie będzie nalegać na wagę junior ciężką ani nawet na umowny limit. Z Davidem Haye'em (28-2, 26 KO) jest gotowy się spotkać w kategorii ciężkiej.

Świeżo upieczony mistrz WBC w dywizji cruiser już przed niedzielną walką z Ilungą Makabu mówił, że chętnie zmierzy się ze swoim rodakiem, ale w kategorii do 200 funtów, w której przed laty boksował także "Hayemaker". W końcu doszedł jednak do wniosku, że dla swojego rodaka zrobi sobie wycieczkę do wagi ciężkiej.

- Gdyby się postarał, należycie trenował, Haye mógłby zejść do junior ciężkiej, ale on cieszy się życiem, a skoro tak, to możemy to zrobić w ciężkiej. To żaden problem. Niech sobie waży, ile chce. To mały ciężki. Nie mówimy tutaj o Furym, Kliczce czy Wilderze. Haye to sztuczny ciężki, jest karłem w tej wadze. Sparowaliśmy w przeszłości i on dobrze wie, co się wtedy stało - powiedział.

Haye oznajmił już, że zmierzy się z Bellewem po tym, jak rozprawi się z Shannonem Briggsem. Jego walka z Amerykaninem planowana jest na wrzesień.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Rolan
Data: 31-05-2016 19:25:24 
Ballew to dobry fighter ale sylwetke ma komiczną, choć jak widać nie przeszkadza w wygrywaniu na najwyższym poziomie. Jeśli przeskoczy do ciężkiej to bedzie zalany tłuszczem, a haye co by o nim nie mówić dopakował się konkretnie.
 Autor komentarza: marcinm
Data: 31-05-2016 22:39:07 
belew dostanie ko do 3rd .. kasa to chyba jedyna motywacja tego solidnego zawodnika. nie odmawiam mu serca, umiejetnosci ma na poziomie rzemieslniczym, checi wielkie ale o czym mowa? wcale bym sie nie zdziwil gdyby to byla podkladka pod haye vs AJ (zeby angole sie podniecali nazwiskiem DH tj. zeby byl aktywny) w zamian za jakies 20k funtow za promocje. Jezeli slowa belewa sa szczere to raczej nie jest inteligentem. Wolniejszy (mimo roznicy wag), slabszy fizycznie, slabszy cios, technicznie - przepasc, praca nog - wiecej niz przepasc. Jedyny atut Tonego to serce.. no i w japie sa rownie mocni. To moze okazac sie za malo a nawet skonczyc tragicznie
 Autor komentarza: arpxp
Data: 31-05-2016 22:41:54 
"- Gdyby się postarał, należycie trenował, Haye mógłby zejść do junior ciężkiej,"


Gdyby BILU się postarał i należycie trenował to do średniej by mógł zbić, a do super średniej to już na pewno. Przecież on już w półciężkiej był zalany, tragedia pod tym względem. Oczywiście bokserem jest przyzwoitym, jednak w jego ustach takie słowa brzmią co najmniej zabawnie.
 Autor komentarza: KnockinOnHeavensDoor
Data: 31-05-2016 23:00:08 

Po co z Haye'm, moze od razu z Joshua.....? Korpus Bellew jest jak reka AJ'a.....
 Autor komentarza: WalterAlfa
Data: 31-05-2016 23:03:41 
Generalnie Sowieci i Brytole są twardzi, więc Bellew w HW z dzisiejszym Hayem jak najbardziej mógłby się mierzyć. Podkreślam dzisiejszym, bo kilka lat temu Haye zafundowałby mu dechy, po prostu był wtedy dwie klasy szybszy.
 Autor komentarza: Granitechin
Data: 31-05-2016 23:09:13 
Tony Bellew gotowy na wypłatę od Haye'a taki powinien brzmieć tytuł. A sylwetka Bellew trochę podobna do mojej czyli profesjonalny zawodnik jest trochę lepiej zbudowany od kolesia, który ma siedzącą pracę, pogra sobie trochę w tenisa, diety raczej nie trzyma a wieczorami przechyli do filmu czasem kilka browarów.
 Autor komentarza: BOXER
Data: 01-06-2016 00:35:00 
Tony zostaje poskładany przez Heya do 4 rundy.Tyle w temacie.
 Autor komentarza: Sugar78
Data: 01-06-2016 00:37:27 
Masternak wyglada jak posag grecki a prawie skonczyl na dupie. Wyglad nie boksuje i Bellew jest tego najlepszym przykladem Z ta ciezka to sie akurat rozpedzil, nie jest Toneyem
 Autor komentarza: Rollins
Data: 01-06-2016 03:52:39 
Albo ten Bellew coś nieźle koksuje, albo to część jakiegoś wielkiego biznesu, te jego ostatnie sukcesy.
 Autor komentarza: Rollins
Data: 01-06-2016 03:52:42 
Albo ten Bellew coś nieźle koksuje, albo to część jakiegoś wielkiego biznesu, te jego ostatnie sukcesy.
 Autor komentarza: skud
Data: 01-06-2016 05:24:12 
Bellew zdaje sobie sprawe ze Pasa wBC dlugo nie utrzyma.Postanowil ,wiec przynajmniej zarobic I stad te wyzwanie dla Heay czy Lebiediewa.Wyplata ,zeycia i the end.Walke z Heya nawet ,przegra to nie straci pasa ,gdyz pojedynek bedzie w HW.Tak ,ze 3 walki nieobowiazkowa obrona,ktora jakos wygra oraz wpier..l od Heya i porazka w obowiazkowej obronie pasa.
 Autor komentarza: Vitalij71
Data: 01-06-2016 22:05:32 
pokazał jaja Bellew i w porządku zachował się po walce w stosunku do Makabu ale jak ktoś wspomniał to to bardzo solidny rzemieślnik ale plus ma duży za odwagę że ruszył po nokdaunie na czarnego a nie cofnoł się i zaczoł panikować.'
do Heya może pokszyczeć wiadomo żeby kasę wiekszą zarobić chce,czy dojdzie do walki całkowicie to wykluczyć nie można a Hey i tak się dopcha do joshui,
wątpie że bedzie chciał zawalczyć np Twardym Duhappasem czy PArkere obaj to nie wirtozi bosku ale są twardzi i Hey by znimi miał dużo trudniej niż rozwżeszczanym Brigggsem
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.