NOWY TRENER WIERZY W PRICE'A

W najbliższą niedzielę do akcji powróci wciąż niespełniony David Price (19-3, 16 KO). Olbrzym z Liverpoolu na stadionie Goodison Park - mając już w narożniku Dave'a Coldwella, spotka się z niezłym Vaclavem Pejsarem (9-2, 8 KO).

- Pracujemy razem od kilku miesięcy i już widzę spore zmiany. Ostatnio przeglądałem nagrania z naszych treningów, gdy dopiero zaczynaliśmy i naprawdę widać różnicę. Jeśli tylko David pozwoli pracować swoim rękom i odniesie kilka zwycięstw, powróci do tego stanu, gdy jego walki wzbudzały równie duże zainteresowanie, jak teraz Anthony'ego Joshuy - przekonuje nowy szkoleniowiec.

- To będzie trudna droga pełna wyrzeczeń, ale wierzę w tego chłopaka. On robi postępy, z każdym kolejnym sparingiem jest coraz lepszy, choć to nic nie znaczy, jeśli nie potrafi się potem pokazać tego w oficjalnym występie. Widzę jednak głodnego zawodnika, który wydaje się wręcz zdesperowany, by odnieść w końcu poważny sukces. Pora by przypomniał ludziom, na co go naprawdę stać - dodał Coldwell.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MarshallMathers
Data: 24-05-2016 12:51:40 
https://redro.pl/naklejki/21198669/400/zbita-szklanka-z-plynem.jpg
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.