EUBANK JR Z NIEPOKONANYM RYWALEM NA GALI JOSHUA-BREAZEALE

Niepokonany Tom Doran (17-0, 7 KO) będzie rywalem Chrisa Eubanka Jr (22-1, 17 KO) podczas zaplanowanej na 25 czerwca gali Joshua-Breazeale w Londynie.

Dla 26-letniego Eubanka, który w ostatnich dniach ponownie związał się kontraktem ze stajnią Matchroom Boxing, będzie to pierwszy występ od czasu marcowej walki z Nickiem Blackwellem. Jego rywal zasłabł wtedy chwilę po ostatnim gongu, a potem został wprowadzony przez lekarzy w stan śpiączki farmakologicznej. Młody zawodnik wraca do zdrowia, ale nie będzie już dłużej boksować - niedawno ogłosił zakończenie kariery.

Doran to Walijczyk, który w ostatnim występie po krótkiej, ale efektownej walce zastopował w drugiej rundzie Luke'a Keelera.

W pojedynku wieczoru w hali O2 Anthony Joshua (16-0, 16 KO) będzie bronić tytułu IBF w wadze ciężkiej w konfrontacji z niezwyciężonym Amerykaninem Dominikiem Breazeale'em (17-0, 15 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: sexo
Data: 19-05-2016 14:23:11 
Eubanka jr trzeba w koncu zaprosic do US.Maciej Sulecki czeka
Eubank jr vs Sulecki,brzmi dobrze a zwyciezca dla GGG
 Autor komentarza: przemyto
Data: 19-05-2016 21:01:56 
Eubank ma rozbic dorana taki jest plan. Doran to lokalny wojownik jakich w Anglii sporo, ale z Eubankiem raczej przegra i to bolesnie. Zobaczylbym boj z Andym Lee, jestem ciekaw jak wygladalby taki pojedynek. Lee to wojownik, ktory zobaczyl wielki swiat i byl mistrzem.
 Autor komentarza: Rollins
Data: 19-05-2016 21:19:08 
Doran może faktycznie nie ma jeszcze porażki, ale to pewnie dlatego, że z nikim poważnym jeszcze nie walczył. Znam sporo angielskich pięściarzy, a z rywali Dorana nie znam żadnego.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.