ROBERT ŚWIERZBIŃSKI SPRAWDZI FORMĘ N'DAMA N'JIKAMA

Robert Świerzbiński (16-5-1, 3 KO) nigdy nie unikał trudnych wyzwań i nic w tej kwestii się nie zmienia. Podopieczny Dariusza Snarskiego wkrótce spotka na swojej drodze trzeciego zawodnika, który szczycił się tytułem mistrza świata wagi średniej.

David Lemieux znokautował Roberta w pierwszej rundzie, ale Chris Eubank Jr dopiero w siódmej. Popularny "Shy" kolejny pojedynek stoczy 27 maja w hali Marcela Cerdana w Paryżu. Tam jego przeciwnikiem będzie dawny champion organizacji WBA i WBO w wersji tymczasowej, Kameruńczyk Hassan N'Dam N'Jikam (32-2, 18 KO).

- Na pewno nie będzie łatwo pokusić się o zwycięstwo, lecz po marcowej walce Patricka Mendy z N'Jikamem okazało się, że Kameruńczyk nie jest aż taki straszny jak się wydawało. Pojedynek z takim zawodnikiem, na takim poziomie, to z pewnością sukces Roberta. Lepiej przecież mierzyć się z takimi pięściarzami z czołówki światowej, niż obijać się z przeciętnymi zawodnikami i czekać w nieskończoność na swoją szansę. Upływający czas nie służy sportowcom, a Robert już do najmłodszych nie należy - powiedział Snarski, trener i promotor Świerzbińskiego.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: wojtyla85
Data: 19-05-2016 14:23:40 
Brawo Snara! Najlepiej robić za rozbitego kotleta...
 Autor komentarza: pavlus
Data: 19-05-2016 15:10:39 
Trzeba oddać Robertowi, że z cieniasami to on nie przegrywał :P
 Autor komentarza: tyler
Data: 19-05-2016 16:04:17 
He he snarski i jego podopieczni skończą zużyci jak opony w PKS'ie
 Autor komentarza: Rollins
Data: 19-05-2016 21:22:36 
Hassan N'Dam N'Jikam jest na pewno lepszym pięściarzem, ale nie słynie z mocnego ciosu. Bardzo fajna walka. Oczywiście faworyt jeden, ale wolę oglądać Świerzbińskiego z rywalami na poziomie, niż np z takim Białorusinem Kharlamau.
 Autor komentarza: SGFight
Data: 19-05-2016 21:49:10 
Nie ktorym wam to nic nie pasuje . Obija leszczy zle . Wychodzi do kozaków to zle bo go zaj..... .masakra z wami .sami nie wiecie czego chcecie . Ja tam go szanuje bo ma gość jaja. Jak Malo który bokser w polski
 Autor komentarza: Furmi
Data: 19-05-2016 23:58:45 
To samo miałem napisać... Pokona kogoś słabszego - "Gala w remizie". Jedzie do byłego mistrza - "Rozbity kotlet"... Nikt poważny nie bierze waszych komentarzy do siebie, bo po prostu są niemerytoryczne i głupie.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.