FOTORELACJA: IBN 2

Zapraszamy do obszernej fotorelacji z Polskiej Gali Boksu w Legnicy, którą dzięki transmisji na żywo mogliśmy oglądać w miniony weekend >>>. Komentarz do gali mozna przeczytać we wcześniejszym artykule >>>

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: maciej12
Data: 18-05-2016 16:04:50 
Byłem, widziałem.
Największe rozczarowanie to walka Mroczkowskiego, który w pierwszej rundzie naruszył Niemca, po czym tak bardzo chciał go posłać na deski, że się wystrzelał i dwie kolejne rundy dostał oklep, co ostatecznie doprowadziło do porażki Polaków stosunków 3 do 4.
 Autor komentarza: hawran
Data: 19-05-2016 10:22:34 
Jak byś uważnie oglądał walkę to byś zobaczył że Mroczkowski dostał doła dlatego był słabszy w 2 i 3 rundzie ale nie twierdze ze w jednej z tych rund był gorszy . Po wygraniu pierwszej rundy 2 punktami powinien ta walkę wygrać ..co najmniej zremisować . Zauważmy jeden fakt kim jest Mroczkowski na tle Niemca który jedzie jako najlepszy Niemiec na Igrzyska Olimpijskie . Zawodnik dużo starszy , walk 2 razy tyle co Mroczkowski , doświadczenie nie tylko w amatorce ale i WSB .A teoretycznie walke można było zakończyć juz w pierwszej rundzie .
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.