MENEDŻER CZAGAJEWA: DUŻA SZANSA NA FINAŁ TURNIEJU WBA

Menedżer Rusłana Czagajewa (34-3-1, 21 KO) wyraził nadzieję, że Uzbek, który wobec dyskwalifikacji Lucasa Browne'a (24-0, 21 KO) wraca do turnieju WBA w wadze ciężkiej, zdoła awansować do finału zawodów.

W pierwszej rundzie Czagajew został zastopowany przez Browne'a, ale u Australijczyka wykryto potem niedozwoloną substancję. W czwartek odebrano mu tytuł, a samego zawodnika zdyskwalifikowano na sześć miesięcy.

Tym sposobem Czagajew wraca do rozpiski i w półfinale turnieju skrzyżuje rękawice z Fresem Oquendo (37-8, 24 KO), którego już raz pokonał. W 2014 roku wygrał na gali w Groznym dwa do remisu.

- Rusłan znajduje się teraz w Ameryce. Mamy trzy miesiące na zrobienie walki z Oquendo. Rusłan ma dużą szansę na awans do finału turnieju w wadze ciężkiej. Musimy dalej ciężko pracować - skomentował wydarzenia z ostatnich kilkunastu godzin dbający o interesy Uzbeka Timur Dugazajew.

Po drugiej stronie turniejowej drabinki są pary Fury-Kliczko i Ortiz-Ustinow. Do pierwszej z tych walk dojdzie 9 lipca, druga również ma się odbyć latem, w niesprecyzowanym jeszcze terminie.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: jassin
Data: 13-05-2016 15:28:17 
zenada ten turniej. oquendo czagahew i browne po jednej stronie dravinki a kliczko fury i ortiz po drugiej...
 Autor komentarza: tomekck91
Data: 13-05-2016 16:35:16 
W te spodnie w których ostatnio Czagajev walczył to moja cała rodzina by weszła. Nie se da spokój.
Ps. Przewalili Lucasa Ruskie dranie !
 Autor komentarza: Grzelak
Data: 13-05-2016 18:49:34 
Autor komentarza: tomekck91
W te spodnie w których ostatnio Czagajev walczył to moja cała rodzina by weszła.


Ja bym nie wszedł.
A w temacie to tak prawie zawsze kończą się w boksie zawodowym te turnieje, drabinki (p. Super Six). Na koniec walczy kto inny niż miał a zasady są po drodze wiele razy zmieniane.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.