ERISLANDY LARA: MAM ZAMIAR ZUNIFIKOWAĆ WSZYSTKIE PASY

Już tylko dziewięć dni zostało do rewanżu Erislandy Lary (22-2-2, 13 KO), aktualnego mistrza świata federacji WBA kategorii junior średniej, z wciąż trochę niespełnionym Vanesem Martirosyanem (36-2-1, 21 KO). Trzy i pół roku temu ich walka zakończyła się technicznych remisem.

- To dla mnie naprawdę ważny pojedynek, bo ostatnim razem wypunktowano nam remis po zderzeniu głowami i mamy między sobą niedokończone porachunki. Tym razem nie pozostawię już żadnych wątpliwości i udowodnię, który z nas jest lepszym zawodnikiem. Zdominuję go i utrzymam tytuł. Potraktowałem ten start bardzo poważnie, dlatego trenuję tak, by w dniu walki być w jak najlepszej formie. Zresztą nie mogłem sobie wymarzyć lepszego obozu niż ten. Dużo sparowałem i z każdym dniem widzę postęp - przekonuje doskonały Kubańczyk.

- W mojej opinii kategoria junior średnia jest dziś jedną z najmocniej obsadzonych na świecie, a moim celem jest zunifikowanie wszystkich tytułów w tym limicie. Chcę wyczyścić pozostałych mistrzów, tak by pozostał tylko jeden, czyli ja. Ronnie Shields to doskonały trener, z nim wszystko wydaje się prostsze - dodał Lara.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Arabian
Data: 12-05-2016 13:33:16 
Na pewno Lare stać na to by je uzbierać jeśli chodzi o aspekt czysto sportowy,ale trzeba jeszcze mieć przebicie w federacjach i doprowadzić do unifikacji.
 Autor komentarza: hayabooza
Data: 12-05-2016 14:28:31 
Lara ma wszystko, żeby unifikować pasy, ale jakoś tego nie widzę. Jest wiele czynników. Wielu będzie go unikać i wykręcać się słabą oglądalnością Lary i jego stylem. Pozatym, czy aby napewno Ronnie będzie chciał zestawiać ze sobą np. Lare i braci Charlo ? Przecież to jedna ekipa. Z kim byłby w narożniku ?
 Autor komentarza: odyniec
Data: 12-05-2016 23:02:21 
gdyby Lara czesciej nokautowal to bylby wielka gwiazda a tak brakuje mu troche iskry potrzebnej do telewizji
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.