CHISORA: STRACIŁEM GŁOWĘ. NASTĘPNYM RAZEM BĘDĘ ZE SWOIMI ZBIRAMI

Dereck Chisora (25-5, 17 KO) przyznał, że dał się ponieść emocjom na piątkowym ważeniu przed walką z Kubratem Pulewem (22-1, 12 KO). Angielski bokser został uderzony plastikową butelką i z wściekłości ruszył w pogoń za osobą, która nią rzuciła.

- Straciłem głowę. Myślę, że straciłby każdy, kogo butelka trafiłaby w twarz. To już drugi raz, kiedy przytrafiło mi się to w Niemczech - powiedział.

Butelką miał rzucić członek obozu Pulewa. Poirytowany "Del Boy" najpierw zaczął się przepychać wśród fotografów, a potem pobiegł za sprawcą hotelowym korytarzem, aby samemu wymierzyć sprawiedliwość.

- Myślę, że Pulew się boi. Czy chciał w ten sposób wypromować walkę? Nie wiem. Obawiałem się, że to może być butelka ze szkła. To mogłoby mi zakończyć karierę. Wpadłem w szał. Z tego prostego powodu nie chcę mieć wokół siebie ochrony - bo ci ludzie są bardziej szaleni ode mnie. Zaufałem hotelowej ochronie, ale nie pomogła mi, mam teraz nauczkę. Następnym razem przyjdę z 25 swoimi zbirami - oznajmił.

Walka Pulew-Chisora odbędzie się dzisiaj wieczorem w Hamburgu. Stawką będzie wakujący pas mistrza Europy w wadze ciężkiej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Vitalij71
Data: 07-05-2016 12:07:09 
Może mi ktoś potwierdzić czy ta walka będzie na żywo na youtubie??bo ta ktoś wczoraj pisał

Pulew to twardziel i lepszy technicznie i woglę boksersko fighter myśle że wyraznie wypunktuję Angola
lub wygra nawet pred czasem
 Autor komentarza: Rollins
Data: 07-05-2016 13:36:21 
Tego nie wiem. Żadna telewizja w Polsce raczej tego nie pokaże. Widzę, że jest sporo linków, tak że coś się znajdzie. Ale teraz jest tak, żeby najlepiej linków szukać w trakcie trwania gali, bo do końca nie wiadomo który działa i jak.
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 07-05-2016 14:54:27 
Poszkodowany Chisora...
Jak to dziwnie brzmi. Zazwyczaj to on ściskał, całował, policzkował i przepychał przeciwników tudzież wdawał się w bójki. A teraz biedny dostał z plastikowej butelki po głowie i płacz xD
 Autor komentarza: docarol
Data: 07-05-2016 15:08:58 
@Vitalij71

Na tej stronie można zobaczyć tą walkę.

http://fr.vipleague.me/sports/boxing.html

Od lat z niej korzystam, więc podejrzewam że wielu ją zna, a jak nie, to dobrze jest znać, bo wiele interesujących walk można na niej zobaczyć, a w naszej TV nie koniecznie.
pozdro
 Autor komentarza: deeceWzp
Data: 07-05-2016 18:04:00 
Sat 1 22:50 na satelicie będzie jak ktoś ma konwerter na astrę śmiało obejrzy nawet w cyfrowym Polsacie coś się ostatnio pozmieniało i są w ofercie kanały niemieckie.
 Autor komentarza: reckik
Data: 07-05-2016 20:47:59 
Na którym kanale jest Sat1 na Cyfrowym Polsacie, bo nie mogę kurde znaleźć...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.