ANDRE BERTO CHCIAŁBY TERAZ SKONFRONTOWAĆ SIĘ Z GARCIĄ

- Tego chłopka stać na wygraną z każdym w limicie wagi półśredniej - mówi z pełnym przekonaniem Andre Ward (29-0, 15 KO), który pomagał Andre Berto (31-4, 24 KO) w przygotowaniach do rewanżu z Victorem Ortizem.

Dwukrotny mistrz świata udanie zrewanżował się za pierwszą porażkę w karierze, zadaną mu niemal dokładnie pięć lat wcześniej, i na poważnie wrócił do gry.

- Trenowałem i nawet sparowałem z Andre Wardem. On jest niesamowicie metodyczny we wszystkim co robi. Jego rady dały mi naprawdę dużo i byłem przygotowany praktycznie na wszystko co Ortiz by zaoferował. A gdy trafiłem go prawym podbródkowym, wiedziałem już, że to będzie koniec - przyznał Berto, który teraz chciałby się sprawdzić w konfrontacji z championem organizacji WBC, Dannym Garcią (32-0, 18 KO).

- Jesteśmy prowadzeni przez tą samą osobę. Skoro więc obaj boksujemy dla Ala Haymona, doprowadźmy do naszego spotkania. Potrzebuję tej walki, bo chcę odzyskać mój pas WBC - nie ukrywa Berto.

- Cóż, on potrafi mocno przyłożyć, ja również, więc powinno być ciekawie. Kibice byliby zadowoleni - odparł Garcia, który jest gdzieś w kuluarach wymieniany jako potencjalny rywal Floyda Mayweathera Jr, o ile oczywiście ten da się skusić na powrót ze sportowej emerytury.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Maniek1986
Data: 02-05-2016 13:31:20 
w sumie mozliwe bo fmj jest mistrzem w zaiweszeniu emeritusem i z wejscia dostaje walke o pas
 Autor komentarza: pay
Data: 02-05-2016 14:33:55 
Floyd jest najlepszym mistrzem w historii, po jego odejściu mamy takich nudnych miszczów jak Garcia, Berto, Vargas, itd.
 Autor komentarza: starycap
Data: 02-05-2016 15:06:16 
Chyba od wyszczania dziury w śniegu.
 Autor komentarza: Rollins
Data: 02-05-2016 20:21:43 
Niestety dla Danny'ego Garcii Berto może być zbyt groźny.

Chociaż z drugiej strony jak nie Berto, to kogo gorszego z czołówki pompowanemu balonowi podesłać?
 Autor komentarza: kabat0302
Data: 03-05-2016 01:36:53 
Teraz Berto ma swoje pięć minut i myślę,że nie da rady pokonać Garcie który trzeba jasno powiedzieć nie jest wybitny lecz jest dobry lecz walka ciekawa,jednak obstawiam,że wygra Danny Garcia :)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.