HEARN: JESTEŚMY PO ROZMOWACH, ZROBIMY WALKĘ FURY-JOSHUA W 5 MINUT

Promotor Anthony'ego Joshuy (16-0, 16 KO) zdradził, że ma już za sobą pierwsze rozmowy z obozem Tysona Fury'ego (25-0, 18 KO) w sprawie hitowej walki unifikacyjnej w wadze ciężkiej.

- Mogę zdradzić, że negocjacje już się rozpoczęły. W piątek odbyłem długą rozmowę z Peterem Furym, który zapewnił mnie, że oni chcą tej potyczki. Odpowiedziałem, że my również, na sto procent. AJ już teraz chodzi i pyta, kiedy to zrobimy, czy już w kolejnej walce, w listopadzie, czy może potem. Mówię, żeby martwił się na razie najbliższym pojedynkiem, a walkę z Furym zostawił. To zostanie załatwione. Rozmawialiśmy już nawet o podziale pieniężnym. Po naszym spotkaniu jestem przekonany, że zrobimy tę walkę w 5 minut - powiedział Eddie Hearn.

Szef grupy Matchroom Boxing odniósł się przy okazji do kolejnych kontrowersji, które wywołał Fury. We wtorek na Twitterze mistrz WBO i WBA Super wyzywał od "ci*ek" Davida Haye'a. Wcześniej oberwało się też Hearnowi i Joshui.
 
- Jego nikt nie promuje. Wszystko musi robić sam. Nie ma żadnej platformy poza Twitterem. Gdyby miał odpowiednią promocję, byłby dzisiaj pięć razy bardziej popularny. Pod wieloma względami jest marzeniem każdego promotora. Wystarczy go posadzić przy stole i pozwolić mówić. Tyson jest dużo mądrzejszy niż ludzie myślą. Sądzą, że to wioskowy głupek, ale to nieprawda. On wie, co robi. I robi to dobrze - skomentował promotor.

Fury wróci na ring 9 lipca, kiedy zmierzy się w rewanżu w Manchesterze z Władimirem Kliczką (64-4, 53 KO). Joshua zaboksuje dwa tygodnie wcześniej, 25 czerwca w Londynie, z Dominikiem Breazeale'em (17-0, 15 KO). Było jeszcze kilku innych kandydatów do starcia z czempionem IBF, ale Hearn wyjaśnił, że Breazeale był najlepszym wyborem ze sportowego i marketingowego punktu widzenia.

- Patrzyliśmy na ranking IBF i na dostępnych pięściarzy. Byli to Andy Ruiz, Eric Molina, Breazeale, Jarrell Miller i Johann Duhaupas. Z Ruizem było tak - to jest sportowiec, ale na takiego nie wygląda. Na Twitterze zaczęłyby zaraz krążyć jego zdjęcia, strasznie by mi się oberwało, ludzie by komentowali, że tak, a nie inaczej wygląda rywal AJ-a. To dobry zawodnik, ale to bez znaczenia. Ja muszę myśleć o takich drobnych rzeczach. Duhaupas z kolei nie był za dobrym rywalem na rynek, w który celujemy. Miller to być może oponent na przyszłość, na razie jest jednak nieznany. Zostali Molina i Breazeale. Molina odniósł dobre zwycięstwo nad Adamkiem, ale został znokautowany przez Arreolę. I za to też by mi się oberwało. Breazeale to natomiast olimpijczyk, znają go amerykańskie telewizje, jest wysoki, ma cios, jest niepokonany. Padło więc na niego - stwierdził.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MrAdam
Data: 27-04-2016 11:59:57 
Przecież kliczko go znokautuje i nie bedzie żadnej walki
 Autor komentarza: tolek78
Data: 27-04-2016 12:01:51 
" Tyson jest dużo mądrzejszy niż ludzie myślą. Sądzą, że to wioskowy głupek, ale to nieprawda. On wie, co robi. I robi to dobrze - skomentował promotor".


Co ten Hearn za głupoty pieprzy nie czyta orga czy co????Przecież wiadomo że Fury to idiota i paralityk który nie wygrał z Kliczko tylko Władek przegrał:)
 Autor komentarza: rondobry
Data: 27-04-2016 12:06:55 
MrAdam
Nie ma to znaczenia jak jest hajs do zrobienia .
 Autor komentarza: Spinacz
Data: 27-04-2016 12:08:34 
@ tolek78

"Co ten Hearn za głupoty pieprzy nie czyta orga czy co????Przecież wiadomo że Fury to idiota i paralityk który nie wygrał z Kliczko tylko Władek przegrał:)"


Dokładnie tak :):):)
 Autor komentarza: LatajacyDywanik
Data: 27-04-2016 12:46:58 
Ale pszecierz Tajson Fiuri to idota, on woguloe nie lubi gejuw i zmienia zdanie jak kobieta, do psyhjatryka tego czupka i szoloma bo on jest hory psyhicznie i niepowarzny !
 Autor komentarza: LatajacyDywanik
Data: 27-04-2016 12:51:14 
I wogule ma takom wolosionom klate ble i jest gruby nie to co doźoszuła i władimir oni som gladcy i umiensienieni i majom wienkszy biceps wiec sa lepsi napoewno
 Autor komentarza: Storm
Data: 27-04-2016 13:23:20 
Lepiej zastanówcie sié dlaczego Hearn jest taki chetny na ta walke.
 Autor komentarza: WielkiBokser
Data: 27-04-2016 13:26:03 
na palcu jednej reki mozna wyliczyc obecnych ciezkich prawdziwych ciezkich
 Autor komentarza: maro1988
Data: 27-04-2016 15:55:21 
Joshua wybrał chyba bezpieczniejszego rywala niz Molina .Czyzby obawiali sie siły ciosu Moliny ?Mysle ze jak by przetrwł do 4 r.to w pozniejszych by posadził na d...e Joshue bo ten ma podejrzana szczeke.
 Autor komentarza: jovo
Data: 28-04-2016 06:26:02 
"Autor komentarza: maro1988Data: 27-04-2016 15:55:21
Joshua wybrał chyba bezpieczniejszego rywala niz Molina .Czyzby obawiali sie siły ciosu Moliny ?Mysle ze jak by przetrwł do 4 r.to w pozniejszych by posadził na d...e Joshue bo ten ma podejrzana szczeke."

Często ludzie wypisują tutaj bzdury. Natomiast głupszej analizy, jak siedzę dwa lata na orgu nie widziałem.
Nawet nie będę pisał czemu bo oprócz autora wypowiedzi zgodzi się ze mną każdy.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.