EWA PIĄTKOWSKA: NIE MOGĘ SIĘ JUŻ DOCZEKAĆ WALKI

- Rywalka prezentuje ciekawy styl walki. Jestem również przekonana, że da z siebie wszystko i dostarczymy kibicom dobre widowisko - mówi Ewa Piątkowska (8-1, 4 KO), mistrzyni Europy kategorii półśredniej, która 7 maja podczas gali w Tarnowie skrzyżuje rękawice z Kariną Kopińską (5-10-3, 1 KO).

- Wszystko przebiegają zgodnie z założonym planem. Mam za sobą fajne sparingi z chłopakami z grupy na obiekcie Legii, a teraz czekam, bo już wkrótce mają dołączyć do mnie dziewczyny na kolejne sparingi. Być może będą to zawodniczki wywodzące się z boksu olimpijskiego, a może też z innych sztuk walki, ale liczę na to, że tak czy inaczej postawią mi wysoko poprzeczkę i fajnie wspólnie potrenujemy. Z Kariną miałam już wcześniej okazję sparować, znamy się więc trochę z sali. Co prawda ma jakiegoś imponującego bilansu walk, ale to bywa czasem mylące i naprawdę jest dobrą, solidna przeciwniczką, która postawi się w ringu - analizuje popularna "Tygrysica".

- Naturalnie nastawiam się na dużo lepszą Kopińską niż tą ze sparingów, tym bardziej, że praca na sali to nie to samo co realna walka. Jeżeli chodzi o scenariusz ta ten pojedynek, to znając mojego trenera Andrzeja Gmitruka, ustawi mnie na boksowanie w dystansie, choć nie ukrywam, że mam ochotę na małą wojenkę. Miałam długą przerwę i czuję naprawdę duży głód boksowania. Muszę być jednak maksymalnie skoncentrowana i od początku do końca realizować wcześniej założony plan taktyczny. Co do dalszym planów, na ten moment ciężko jest mi cokolwiek powiedzieć, bo w tej chwili liczy się tylko najbliższy pojedynek. Po występie w Tarnowie spotkam się z moim promotorem Andrzejem Wasilewskim i wspólnie ustalimy wtedy plan działania na kolejne miesiące - powiedziała Piątkowska.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Rollins
Data: 22-04-2016 16:28:52 
EWA PIĄTKOWSKA: NIE MOGĘ SIĘ JUŻ DOCZEKAĆ WALKI

chyba tylko jako jedyna...
 Autor komentarza: Furmi
Data: 22-04-2016 16:39:46 
Generalnie marudzisz pod 90% newsów. Może więc odpuść sobie polski boks i oglądaj tylko Mayweatherów? Będzie ci łatwiej ;)
 Autor komentarza: Rollins
Data: 22-04-2016 16:44:42 
Wiem o tym. W 90% newsów z polskiego podwórka.
Może jak coś się zmieni w polskim boksie, to ten współczynnik procentowy się zmniejszy. Na razie wygląda jak wygląda.
A polski boks dość często sobie odpuszczam.
 Autor komentarza: Furmi
Data: 22-04-2016 16:49:34 
Ale nic się nie zmieni, dopóki nie będzie większych pieniędzy. Ja też nie chciałbym drugi raz oglądać Darka Sęka z tym samym facetem, ale z drugiej strony znam realia... I dlatego też bronię PPV (o ile rozpiska jest OO ale ostatnia rozpiska PBN mnie zadowalała).
 Autor komentarza: Rollins
Data: 22-04-2016 16:52:04 
Rozumiem, że brak pieniędzy. Ale ci z brakiem pieniędzy też muszą zrozumieć, że takie walki mało kto będzie chciał oglądać. A strony bokserskie muszą się przyzwyczaić, że dopóki brak pieniędzy, to marudzenie nie ustanie.
Tak to działa :-)

Miłego weekendu.
I zróbcie jutro "WASZYM ZDANIEM". Mam zamiar trochę pomarudzić :D
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.