GALA TYMEX BOXING PROMOTION NA ŁAMACH BOKSER.ORG!

18 czerwca czekają nas wyjątkowe pięściarskie emocje. Grupa Tymex Boxing Promotion kierowana przez Mariusza Grabowskiego zorganizuje ekskluzywną galę boksu zawodowego na zamku w Szydłowcu. W walce wieczoru Michał Żeromiński (10-2, 1 KO), a transmisję na żywo przeprowadzi BOKSER.ORG! W stawce znajdzie się interkontynentalny pas federacji WBF.

Kibice powinni na długo zapamiętać tę imprezę, która zostanie zorganizowana na dziedzińcu zamku w Szydłowcu. Miejsce i oprawa gali ma być wyjątkowa i niepowtarzalna. Najważniejszy pojedynek wieczoru stoczy właśnie Michał. Popularny "Żeroma" w ostatnim starcie pokonał po efektownym występie Marcina Cybulskiego w rodzinnym Radomiu.

Mariusz Grabowski zapowiedział, że w Szydłowcu wystąpią także inni pięściarze grupy Tymex Boxing, a wśród gości specjalnych pojawią się m.in. Ewa Brodnicka, Mariusz Wach i Mateusz Masternak. Transmisja wideo na żywo z tego wydarzenia wyłącznie na BOKSER.ORG!

Przypominamy, że najbliższa transmisja boksu zawodowego już 8 maja - na naszych łamach pokażemy galę Dariusza Snarskiego w Siemiatyczach.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: tolek78
Data: 20-04-2016 14:02:32 
Huuuuuurrrrraaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:):):)
 Autor komentarza: Rollins
Data: 20-04-2016 16:49:38 
"Kibice powinni na długo zapamiętać tę imprezę, która zostanie zorganizowana na dziedzińcu zamku w Szydłowcu. Miejsce i oprawa gali ma być wyjątkowa i niepowtarzalna."

Po pierwsze pod warunkiem,że ktokolwiek będzie oglądał.
Po drugie kibice woleliby, żeby bokserzy, walki były wyjątkowe i niepowtarzalne. Jak ktoś chce ładnych widoków, to sobie pojedzie do parku narodowego.
 Autor komentarza: blingbling
Data: 20-04-2016 17:08:03 
Wiadomość została ocenzurowana, ponieważ jest niezgodna z regulaminem. Użytkownik blingbling piszący z IP: 95.160.189.105 dostaje ostrzeżnie. Jeśli będzie dalej łamał regulamin, zostanie usunięty ze społeczności użytkowników serwisu.

 Autor komentarza: GROiLLORT
Data: 20-04-2016 18:55:21 
Cieszę się, bo podobno PPV miało być za 5 kg cebuli.
 Autor komentarza: PanJanekTygrys
Data: 20-04-2016 21:18:36 
Pas WBF i do tego intercontinental!
To naprawde coś. Ja dorzuce do tego pasek od spodni Wrangler. Czarny,skórzany.
 Autor komentarza: Tharivol
Data: 21-04-2016 09:52:23 
Prośba do redakcji, by aktywnie zajęła się takimi MORONami jak ten wyżej...

Jak sobie przypominam Grabowskiego z wywiadów to wcale mnie nie zachęca do oglądania tej gali...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.