USA TODAY: GŁOWACKI TO KOLEJNA GWIAZDA AKCJI Z POLSKI

"Wygląda na to, że boks ma kolejną gwiazdę akcji z Polski" - czytamy o Krzysztofie Głowackim (26-0, 16 KO) na bokserskiej podstronie USA Today, jednego z największych dzienników w Stanach Zjednoczonych.

W weekend w swoim drugim występie za oceanem bokser z Wałcza wypunktował rutynowanego Steve'a Cunninghama (28-8-1, 13 KO), po drodze serwując Amerykaninowi cztery nokdauny. Ceniony amerykański dziennikarz bokserski Mike Coppinger zauważa, że 29-latek idzie śladami Tomasza Adamka, który "przez lata zachwycał fanów w rejonie Nowego Jorku swoim nastawionym na atak stylem".

"Teraz kibiców zdobywa Głowacki, i jest ku temu dobry powód. 29-latek potrafi boksować, a do tego posiada olbrzymią siłę", nadmienia Coppinger.

Na koniec żurnalista zaznacza raz jeszcze, że Głowacki, który z Cunninghamem walczył na Brooklynie, może się stać pięściarską atrakcją w stanie Nowy Jork. "Jego kariera dopiero nabiera rozpędu", pisze.

A Cunningham? "Po bardzo dobrej karierze powinien się poważnie zastanowić nad emeryturą", stwierdził.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: sexo
Data: 18-04-2016 14:04:56 
Amerykanie juz kochaja Glowackiego.Nowy York jest za male dla Krzysia,jego musi zobaczyc Las Vegas.
Kiedy pierwszy raz w US na poczatku kariery pojawil sie Pacquiao nikt nie wiedzial ze bedzie tworzyc terror na ringach.Amarykanie juz dzis wiedza ze Glowacki to niszczyciel.Czy DJ Flores odwazy sie wyjsc z nim do ringu?
 Autor komentarza: maniekz
Data: 18-04-2016 14:47:11 
Z takiego mistrza można być dumnym. Piękna robota! Rywal bardzo mocny, dobrze przygotowany i kolejne doświadczenie. :)
 Autor komentarza: odyniec
Data: 18-04-2016 14:57:12 
teraz jak Glowke juz poznali eksperci i czesc kibicow moze bardziej realne sa szanse na jego walke z BJ Floresem bo to jedyne i ostatnie nazwisko w CW w USA
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.