DiBELLA: GŁOWACKI WSTAŁ Z DESEK JAK UNDERTAKER

Lou DiBella, współorganizator gali na Brooklynie, na której Krzysztof Głowacki (25-0, 16 KO) będzie bronić pasa WBO w wadze junior ciężkiej w starciu ze Steve'em Cunninghamem (28-7-1, 13 KO) w samych superlatywach wypowiada się o Polaku i jego harcie ducha.

- Głowacki narobił dużo szumu swoją postawą w walce roku z Marco Huckiem, kiedy efektownie znokautował Hucka w jedenastej rundzie i został mistrzem świata, mimo że sam wcześniej był liczony. Powstał wtedy z desek jak Undertaker w WWE. To był doprawdy jednej z najbardziej niewiarygodnych zwrotów akcji, jakie widziałem w walkach mistrzowskich - oświadczył doświadczony promotor.

- Cunningham ma już 39 lat, ale wciąż dużo do zaoferowania. To bardzo mocny pretendent, spodziewam się wyjątkowo emocjonującej potyczki - dodał.

Transmisję z gali Głowacki-Cunningham przeprowadzi Polsat Sport. Początek w nocy z soboty na niedzielę o godzinie 3:30.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Rollins
Data: 15-04-2016 11:25:01 
Prawda jest taka, że Huck, mając Głowackiego na deskach w szóstej rundzie, myślał, że nokaut jest tylko kwestią czasu. Zlekceważył Głowackiego, nie przykładał się do defensywy (którą ma bardzo słabą). Pokpił sprawę, jednym słowem.

Cunningham takiego błędu raczej nie popełni. Tym bardziej, że jest bogatszy o walkę Hucka z Główackim. Będzie wiedział, że rywal twardy, groźny do końca.
 Autor komentarza: przemyto
Data: 15-04-2016 12:16:40 
Huck nie podszedl do tej walki powaznie i taka jest prawda. Zachowywał się jak przed walką z Larghettim myślał, że znokautuje Głowackiego i tyle. Tutaj sie przeliczyl, bo kiedy Głowacki padł na deski to nie uciekl do obrony, tylko ruszyl do ataku, tego Huck sie nie spodziewał, a potem byla równia pochyla i wspanialy noakut jaki zaaplikowal mu Glowacki. USS to zupelnie inny zawodnik, bardziej techniczny od Hucka, ale nie lubiący otwartych wojen. Bedzie trudno go ustrzelić, ale nasz mistrz da radę.
 Autor komentarza: polishqciape
Data: 15-04-2016 13:14:54 
@ Rollins nie musisz pisać o piłce, żeby dostać bana. pisz dalej takie głupoty, to cię w końcu stąd wyjebią na zbity pysk. Huck faulował, bił serie na gardę, a Główka mimo nokdaunu wstał i od razu na kurwie ruszył na tego pajaca. Wiem, że ci przykro, że wygrał i teraz szukasz usprawiedliwień dla tego nieuczciwego zwycięstwa marnego polaczka. Przełącz się na piłkę. Tam się naoglądasz do woli przegranych Polaków
 Autor komentarza: BYKZBRONXU2011
Data: 15-04-2016 13:19:08 
Tylko WWE to cyrk ustawiony. Co ten pajac porównuje boks do WWE.Undertaker mój ulubiony wrestler heheh.Dobrego miał menadżera i dupe jak wchodził do ringu hahah. Kadzidłem kadzili..
 Autor komentarza: Clevland
Data: 15-04-2016 13:33:48 
Na powyższym zdjęciu widać że Głowacki rękawica jest za nisko a przy olbrzymim zasięgu USS wystarczy rzucić ręką...
Czyli może być powtórka z Hucka.

Podczas walki z cieniem na konferencji prasowej prawa ręka główki znów była gdzieś na klatce piersiowej.
Ma taki nawyk że ręka mu opada.
Gdyby jeszcze barkiem się zasłonił i głowę przechylił...
 Autor komentarza: Rollins
Data: 15-04-2016 15:03:22 
polishqciape Data: 15-04-2016 13:14:54
@ Rollins nie musisz pisać o piłce, żeby dostać bana. pisz dalej takie głupoty, to cię w końcu stąd wyjebią na zbity pysk. Huck faulował, bił serie na gardę, a Główka mimo nokdaunu wstał i od razu na kurwie ruszył na tego pajaca. Wiem, że ci przykro, że wygrał i teraz szukasz usprawiedliwień dla tego nieuczciwego zwycięstwa marnego polaczka. Przełącz się na piłkę. Tam się naoglądasz do woli przegranych Polaków
*
*
Jeśli chciałeś zademonstrować płytkość umysłu i prostactwo, to z dobrym skutkiem
 Autor komentarza: PitersonJ
Data: 15-04-2016 15:11:13 
polishqciape

co takiego Rollins napisał tym razem, że ma dostać bana?
 Autor komentarza: Rollins
Data: 15-04-2016 15:13:56 
up
polishqciape jest z RingPolska - i wszystko jasne.
 Autor komentarza: Jorn11
Data: 15-04-2016 15:20:31 
Głowacki prawdopodobnie to przegra... jestem realistą , ma marne szanse
ale z całego serca zycze mu obrony
 Autor komentarza: PitersonJ
Data: 15-04-2016 15:33:32 
Rollins
nawet jeśli to nie rozumiem o co się dojebał do Cb...

a odpisując na Twój pierwszy komentarz, to powiem tylko tyle, że Huck każdego lekceważy i z każdym walczy tak samo, raz lepiej raz gorzej, ale generalnie ta sama taktyka na wszystkich; cepy, faule i dążenie do KO. Główka okazał się lepszy i już
 Autor komentarza: jozef
Data: 15-04-2016 16:11:26 
He, widzę, że durne indywidua nie przestają obniżać wartości zwycięstwa Główki. Tak, Huck nie był sobą, Huck go zlekceważył, nie walczył na sto procent. Kurwa, pierwsza walka w Stanach, gdzie miał zostać wielką gwiazdą i nie był do niej należycie przygotowany? Jebnijcie się w łeb!
 Autor komentarza: osieml
Data: 15-04-2016 17:36:07 
Jeśli Głowacki przegra to dobrze, że chociaż Cunn będzie mieć pas, bo go lubię, ale nie byłem zadowolony jak się dowiedziałem, że będą walczyć. Mogli dać mu kogoś łatwiejszego na początek, żeby mógł więcej kasy zarobić no ale czekamy i zobaczymy :)
 Autor komentarza: osieml
Data: 15-04-2016 17:37:36 
aha i zapomniałem dodać, że mimo, że Cunn jest bardzo trudnym rywalem to cały czas myślę, że Głowacki to wygra :)
 Autor komentarza: astarte
Data: 15-04-2016 19:37:10 
ECH, POLACZKI.. zal mi was czytac momentami.

glowacki rozniesie USS'esa w pyl. w mig. w moment. w chwile. rozszarpie goscia predko i energicznie. USS'a jak i polowe czolowki HW roznioslby teraz CIESLAK - tym samym GLOWKA rozbije leszcza elegancko na schabowe. pach pach i po sprawie.

GLOWKA - trzymam kciuki tak mocno, ze wylamuja mi sie ze stawow razem z lokcami, ramionami, barkami i kurde bioderkami lacznie z kostkami cukru nad stopami.

jedziesz z atletycznym wojownikiem afrykanskim!!
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.