PAS MONTANA - WSZYSCY POLACY W PÓŁFINALE

Zawodnicy z małopolski jak co roku startują w Międzynarodowym turnieju o Pasy Montana. Nie inaczej jest i w tym roku. Ekipa z Polski dołączyła do grona 14 krajów biorących udział w zawodach. W sumie wystartowało 120 zawodników i zawodniczek. W poprzedniej edycji z Pasem wrócił Mateusz Rzadkosz >>> Czy w tym roku również trofeum powędruje do Polski?

Dziś czekają nas półfinałowe starcia Jarosława Iwanowa (kategoria 56kg) i Mateusza Ptasińskiego (-60kg). Po ciężkiej przeprawie z Alexandrem Toth (Słowacja) prawo startu wywalczył sobie Jakub Kras (-64kg), lżej miał Grzegorz Mardyła pokonując jednogłosnie Jarosława Kucerika (Słowacja) i Sebastian Rembecki, którego szwedzki przeciwnik Mariusz Gnas, nie zmiescił się w limicie wagowym (-75kg).