MICHAŁ CIEŚLAK WZNOWIŁ TRENINGI DO KOLEJNEJ WALKI

Michał Cieślak (12-0, 8 KO) od początku tygodnia wznowił treningi przed zaplanowaną na 28 maja galą w Szczecinie. - Nie ma żadnych kontuzji, nie zamierzam zwalniać tempa i od razu zabrałem się do ciężkiej pracy - mówi boksując w kategorii junior ciężkiej 27-letni Polak.

- Po wygranej nad Palaciosem zrobiłem sobie tydzień odpoczynku i starczy leniuchowania. Udzieliłem dużo więcej niż to zwykle bywało wywiadów, bo po ostatnim występie na Polsat Boxing Night zainteresowanie moją osobą niewątpliwie wzrosło. Widać to każdego dnia, nawet kiedy idę ulicą. Ludzie rozpoznają mnie, gratulują, to jest bardzo miłe i motywujące do jeszcze cięższej pracy. Ostatni pojedynek ułożył się idealnie po mojej myśli, lecz nie zamierzam w nieskończoność świętować. To już za mną, walka z Palaciosem to przeszłość, czas więc ostro brać się do pracy. Tym bardziej, że już pod koniec maja w Szczecinie mam kolejny start. Niestety w stawce nie będzie pasa interkontynentalnego jednej z czterech najważniejszych federacji. Z tego co mi wiadomo, pojedynek będzie zakontraktowany na dziesięć rund, a jeśli wszystko ułoży się po naszej myśli, jesienią wystąpię na kolejnej imprezie z cyklu PBN i wtedy być może powalczę o jakiś tytuł - kontynuował pięściarz z Radomia, który w najnowszym rankingu federacji WBC awansował z trzydziestego szóstego aż na osiemnaste miejsce. Wszystko to oczywiście za sprawą efektownej wygranej w czwartej rundzie nad cenionym Francisco Palaciosem jedenaście dni temu.

- Nie ma co wybiegać za bardzo w przyszłość. Trenuję raz dziennie z Adamem Jabłońskim i Rafałem Wojdą na miejscu w Radomiu. Skupiamy się na podtrzymaniu formy, jaką zdążyliśmy zbudować wcześniej na starcie z Palaciosem. Na pewno w Szczecinie nie zawiodę kibiców i dam kolejną dobrą, a przy tym również zwycięską walkę - dodał Cieślak.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Rolan
Data: 14-04-2016 08:17:47 
Cieślak to taki tochę rodzynek wśród polskich prospektów, bo chyba jako jedyny ma mocny cios.
 Autor komentarza: odyniec
Data: 14-04-2016 08:25:54 
zeby Cieslak nie skonczyl jak Kurdiaszow
 Autor komentarza: Adii1766
Data: 14-04-2016 08:33:27 
Chakajew byłby dobrym przeciwnikiem na PBN ale ruski nie na się namówić na przyjaż na teren gospodarza ale walka typu janik-cieślak to było by coś chociarz nie widziałbym większych szans w taj walki janika do 8 rundy i będzie po wszystkim , masternak nie ma typowo nokautującego ciosu a go usadził więc cieślak nie powinien mieć większych problemów tym bardziej ze bije kombinacjami.
 Autor komentarza: odyniec
Data: 14-04-2016 10:36:23 
to lepiej zrobic Cieslak-Masternak
 Autor komentarza: Rollins
Data: 14-04-2016 10:41:25 
Rolan Data: 14-04-2016 08:17:47
Cieślak to taki tochę rodzynek wśród polskich prospektów, bo chyba jako jedyny ma mocny cios.
*
*
Nie zapominaj o Fonfarze
 Autor komentarza: odyniec
Data: 14-04-2016 11:29:15 
Fonfara to juz klasowy zawodnik z topu a nie prospect
 Autor komentarza: BYKZBRONXU2011
Data: 14-04-2016 12:06:10 
Czekam na walke Cieślaka z kimś dobrym młodym typu Michael Hunter czy Denton Daley, która ma swoje latka ale jeszcze jest w miare świeży.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.