DORTICOS PEWNY SWEGO PRZED STARCIEM Z KALENGĄ

Wiecie już od jakiegoś czasu o bardzo ciekawej konfrontacji na szczycie kategorii cruiser pomiędzy Yourim Kayembre Kalengą (22-2, 15 KO) a Yunierem Dorticosem (20-0, 19 KO). Pojedynek odbędzie się 20 maja na terenie Francuza, konkretnie w Paryżu, ale Kubańczyk wydaje się być pewny swego.

Lepszy z tej dwójki spotka się w następnej walce z wygranym z konfrontacji unifikującej dwa pasy - Lebiediew (WBA) vs Ramirez (IBF).

- Czekałem na taką szansę od miesięcy, a nawet lat. W końcu jej doczekałem. Pokażę wszystkim siłę jaka drzemie w moich obu pięściach i co potrafię zrobić między linami. Co prawda Kalenga wydaje się nieustraszony w swoich poczynaniach i bardzo lubi nacierać, lecz jego styl bardzo mi pasuje. Nie mogłem sobie wymarzyć czegoś lepszego - przekonuje uciekinier z "Gorącej Wyspy".

- Moim zdaniem pojedynek nie potrwa na pełnym dystansie, ale trenuję ciężko i w razie potrzeby będę przygotowany na dwanaście rund. Cała Francja zadrży, gdy zobaczy mój potencjał i występ - dodał Dorticos.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Vitalij71
Data: 11-04-2016 21:29:14 
Kubanieć sporo ryzukuję wybierająć na przetarcie walkę groznego Kalenge jak mu się podwnie noga to bedzie rewanż Lebiedev - Kalenga
 Autor komentarza: Paulpolska
Data: 11-04-2016 22:11:54 
Jakie przetarcie lol ? Dorticos nigdy nie walczył z rywalem tej klasy więc to dla niego największy test w karierze. To, że ta walka poprzedzi ewentualny bój o tytuły nie znaczy, że jest walką na przetarcie. W życiu podobnej bzdury nie czytałem. Śledzę karierę Dorticosa i jego rozwój w doborze rywali był dotychczas strasznie mozolny zobaczymy w końcu poszedł odważniej.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.