ŻEROMIŃSKI POWALCZY O PAS JEDNEJ Z MNIEJ ZNANYCH FEDERACJI

- Po walce w Radomiu  zrobiłem sobie krótkie wakacje, choć cały czas się ruszałem. Od poniedziałku wchodzę w rytm treningów typowo bokserskich. Na ring wrócę w pierwszej połowie czerwca - zdradził w rozmowie z BOKSER.ORG boksujący w wadze półśredniej Michał Żeromiński (10-2, 1 KO).

- Po wygranej nad Marcinem Cybulskim miałem parę dni wolnego, lecz teraz praktycznie cały czas coś robię. Znakiem tego jest fakt, iż moja waga tylko nieznacznie wzrosła, a nie tak jak miało to miejsce zazwyczaj, gdy potrafiłem przytyć nawet o kilkanaście kilogramów. Od dzisiaj zaczynam treningi typowo bokserskie. Pierwszy etap przygotowań spędzę na miejscu, natomiast na kolejny udam się już do Dzierżoniowa. Możliwość trenowania pod okiem Piotrka Wilczewskiego to czysta przyjemność. Nie ukrywam, że liczę też na dobre sparingi - mówi pięściarz z Radomia.

- Wszystko wskazuje na to, że stawką najbliższego pojedynku będzie pas jednej z mniejszych federacji. Cieszę się, że w końcu w mojej karierze coś zaczyna się dziać. Walka o tytuł, nawet jeśli tej mniej znaczącej federacji, pozwoli mi poważniej zaistnieć, być może nawet wskoczyć w rankingi, co w tym momencie byłoby dla mnie bezcenne. Na tę chwilę mogę się skupić już tylko i wyłącznie na sporcie. Ostatni pojedynek pokazał, że stać mnie na dobry boks i w żadnym wypadku nie zamierzam na tym poprzestawać. Mam duże ambicje, chcę nieustannie i konsekwentnie podnosić swoje umiejętności pięściarskie, a z każdą kolejną walką dostarczać kibicom nowych emocji - dodał Żeromiński, który w ostatni weekend lutego po ciekawym boju pokonał wysoko na punkty ambitnego Marcina Cybulskiego.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: BYKZBRONXU2011
Data: 11-04-2016 17:59:09 
Ten waciak bez szans nawet na EBU , a co wogóle z Jonakiem sie dzieje?
 Autor komentarza: wojtyla85
Data: 11-04-2016 18:17:20 
Kolejny niszczyciel z Polski... Kto to chce oglądać poza rodziną?
 Autor komentarza: Maro
Data: 11-04-2016 18:22:03 
Jonak chyba na chwilę obecną skończył karierę. Dziwne, że nikt nie chciał kupić jego rekordu. Zawodnik by fajnie zarobił, a jakiś poważny prospekt miałby solidną walkę. A Żeromiński może i niszczyciel hehe ale niech boksuje. Co komu przeszkadza. Jako uzupełnienie średnich gal wolę jego niż Letra z całym szacunkiem :P
 Autor komentarza: bratnew
Data: 11-04-2016 20:21:58 
Bykzbronxu, nie kazdy boksr musi miec petarde w lapie wrecz malo ktory ja ma. Michal jest dobry technicznie i ma duze doswiadczenie amatorskie, wreszcie ma dobre warunki do treningu i jeszcze sporo pokaze!
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.