TROJANOWSKI ROZWIAŁ WĄTPLIWOŚCI, TERESZKIN I KUZMIN NA PLUS

Eduard Trojanowski (24-0, 21 KO) po raz drugi z rzędu pokonał Cesara Rene Cuencę (48-2, 2 KO), tym razem nie pozostawiając już żadnych wątpliwości. Tym samym po raz pierwszy obronił pas federacji IBF kategorii junior półśredniej, który zresztą zdobył na tym samym Argentyńczyku pięć miesięcy wcześniej.

Pretendent zaczął dobrze. Początkowo reprezentant gospodarzy nie mógł poradzić sobie z jego nietypowym boksem, ale w trzeciej rundzie zaczął łapać odpowiedni rytm i coraz częściejtrafiał przeciwnika swoimi mocnymi ciosami. Pierwszy nokdaun przyszedł w czwartej rundzie, drugi w końcówce szóstej. Rosjanin dokończył dzieła zniszczenia w siódmym starciu.

Wcześniej doszło do dwóch ciekawych potyczek wagi ciężkiej. Były mistrz Europy w boksie olimpijskim - Siergiej Kuzmin (7-0, 4 KO), już w drugiej rundzie zastopował coraz mniej wartościowego Konstantina Airicha (23-16-2, 18 KO). Z kolei Władimir Tereszkin (19-0-1, 9 KO), częsty sparingpartner Władimira Kliczki, pod koniec drugiej odsłony znokautował Yubertiego Suareza Diaza (7-4, 2 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Rollins
Data: 09-04-2016 09:42:19 
Świetny bokser z tego Trojanowskiego. "Stary", ale jary.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.