VERDEJO Z NOWYM RYWALEM NA KWIECIEŃ

Po tym, jak kontuzjowany Daniel Evangelista musiał zrezygnować z występu, jeden z najbardziej uzdolnionych na świecie pięściarzy młodego pokolenia Felix Verdejo (20-0, 14 KO) ma już nowego rywala, z którym skrzyżuje rękawice 16 kwietnia w swoim rodzinnym San Juan.

Przeciwnikiem 22-letniego Portorykańczyka będzie Jose Luis Rodriguez, pięściarz z Meksyku, który według informacji prasowych ma bilans 17-6-1, 10 KO, a według BoxReca 17-8, 10 KO.

Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, tj. Verdejo wygra i nie nabawi się żadnego urazu, kolejną walkę stoczy 11 czerwca w Madison Square Garden - na dzień przed portorykańską paradą w Nowym Jorku. Bob Arum, szef promującej Portorykańczyka grupy Top Rank, potwierdził, że jego rywalem będzie tego dnia Meksykanin Jose Felix Jr (33-1-1, 25 KO), który od dłuższego czasu zabiega o starcie z olimpijczykiem z Londynu.

W głównej walce wieczoru w MSG ma wystąpić dobrze znany Portorykańczykowi Wasyl Łomaczenko (5-1, 3 KO). To właśnie z Ukraińcem Verdejo przegrał w ćwierćfinale igrzysk w 2012 roku. Rywalem Łomaczenki 11 czerwca będzie prawdopodobnie inny Portorykańczyk Roman Martinez (29-2-3, 17 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.