PACQUIAO vs BRADLEY III: 20 MILIONÓW DLA MANNY'EGO

Dla Manny'ego Pacquiao (57-6-2, 38 KO) sobotnie starcie z Timothy Bradleyem (33-1-1, 13 KO) może okazać się pożegnaniem z ringiem, ale fantastyczny Filipińczyk będzie miał z czego żyć na sportowej emeryturze. Za dopełnienie trylogii z Amerykaninem ma bowiem zagwarantowane przynajmniej dwadzieścia milionów dolarów!

"Pac-Man" oficjalnie zarobi siedem milionów i tyle też znajdzie się na czeku za samą walkę, lecz promująca go stajnia Top Rank gwarantuje mu łącznie dwadzieścia "baniek". Przynajmniej tyle, gdyż przy świetnej sprzedaży przyłączy PPV może to być jeszcze więcej. Komisja Sportowa Stanu Nevada podała również wypłatę dla Bradleya - "zaledwie" cztery miliony dolarów. Na przysłowiowe waciki jednak starczy... Oto jak przedstawiały się gaże w całej tej serii.

Walka numer jeden:
Pacquiao $26 milionów, Bradley $5 milionów
Walka numer dwa:
Pacquiao $20 milionów, Bradley $6 milionów
Walka numer trzy:
Pacquiao $20 milionów, Bradley $4 miliony

- Mój rywal zmienił trenera i z tej racji uważam, że ten pojedynek będzie dużo ciekawszy niż dwa pierwsze - przekonywał kibiców Pacquiao.

- Ta walka zadecyduje o moim dziedzictwie i da odpowiedź, jak zostanę zapamiętany. Jestem lepiej przygotowany niż byłem kiedykolwiek dotąd. To dla mnie wielka szansa i zamierzam ją wykorzystać - potwierdził słowa przeciwnika zmotywowany Bradley.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Grzywa
Data: 07-04-2016 05:43:58 
Bardzo duzo kasy, o wiele za duzo dla obu. To piesciarze u schylku karier, jak dla mnie nie dostarczajacy takich emocji jak kiedys, zwlaszcza Filipinczyk. Nie ma znaczenia kto wygra, ile razy mozna odgrzewac te same kotlety?
 Autor komentarza: Hangag0d
Data: 07-04-2016 06:30:00 
^ Widać mamy genialnego planistę, który przejrzał rynek i wie, że o wiele za dużo :D Cannot into capitalism. W ogóle nie ma to jak ta intelektualna bryza na twarzy Pacmana, zawsze mnie tym ujmował.
 Autor komentarza: WalterAlfa
Data: 07-04-2016 08:03:36 
Taka kasa za walkę bez znaczenia i w sumie bez sensu to rzecz niebywała. Nie jestem w stanie wyobrazić sobie, że to się zwróci.
 Autor komentarza: BYKZBRONXU2011
Data: 07-04-2016 08:52:19 
Nie podniecać sie .. Za walke z Rudym albo Khanem z , którymi zapewne niedługo powalczy dostanie o wiele więcej. Opłacała sie ta nagonka na pedałów Pacmana .. Teraz dostanie duży sos.
 Autor komentarza: trucker
Data: 07-04-2016 11:06:15 
Standardowa wypłata Pacmana...Za większość walk dostawał w okolicy 20 baniek...Wiec mnie to wogóle nie dziwi...

@Grzywa

Arum napewno do biznesu nie dopłaci..Widocznie Pac w tej chwili dalej jest warty takich pieniędzy i z załozenia przed walką one się zwrócą..Przynajmniej Arum tak uważa...Jak ludzie kupią Pacmana to znaczy że jest wart takich pieniędzy na tym rynku...Odgrzewany kotlet-Fakt,ile mozna oglądać dwóch kogucików w tym samym ringu...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.