MICHAŁ CIEŚLAK WRÓCI JUŻ W SZCZECINIE

Opromieniony kolejną szybką demolką Michał Cieślak (12-0, 8 KO) nie będzie długo próżnował. Niepokonany radomianin zaboksuje już 28 maja podczas gali w Szczecinie.

Występ Michała będzie głównym daniem tego wieczoru. Na chwilę obecną nie wiadomo jeszcze, kto będzie rywalem Polaka, ale stawka będzie spora.

Cieślak zanotował już kilka cennych zwycięstw, ale wciąż brakuje go w czołówce światowych rankingów. Żeby to zmienić, w najbliższym pojedynku powalczy o pas interkontynentalny jednej z czterech najważniejszych federacji.

- Tydzień wolnego i wracam do ciężkiej pracy - powiedział Cieślak, który w sobotni wieczór podczas Polsat Boxing Night zastopował w czwartej rundzie cenionego Francisco Palaciosa.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: klimax
Data: 04-04-2016 17:13:03 
Skoro tak mu dobrze poszło z Palaciosem to nie ma już co zwlekać, zobaczyłbym go w Szczecinie z Jordanem Shimellem albo Mirko Larghietti'm.
 Autor komentarza: klimax
Data: 04-04-2016 17:18:50 
Dobrze by było gdyby Michał w tym roku zaboksował w Ameryce np. na gali Główki lub Fonfary albo Włodarczyk vs. Shumenov. Na tej samej gali Szpila też mógłby stoczyć walkę na przetarcie. Trzech Polaków przyciągnęło by Polonię a Amerykanie poznali by efektowny styl Cieślaka.
 Autor komentarza: TheKudiq
Data: 04-04-2016 17:26:31 
Nie oczekiwałbym nikogo wybitnego. Teraz był Palacios to już była półka wyżej. Pewnie jakiś średniak z dobrym rekordem. Ten Largethii byłby dobry.
 Autor komentarza: klimax
Data: 04-04-2016 17:31:10 
@TheKudiq

Cóż, stawką bendzie jakiś inter kontynentalny pas, wienc rywal nie może być totalnie słaby, ci których wymieniłem wyżej w pierwszym poście są odpowiednimi rywalami czyli średniaki z dobrym rekordem. Na kolejnym PBN zobaczył bym Cieślaka z Ovilem McCenzie'm (jeżeli zdobędzie pas EBU w walce z Kuczerem to był by idealnym rywalem).
 Autor komentarza: machintosh
Data: 04-04-2016 18:15:08 
Myślę że coś będzie z tego chłopaka ;) charakterny gość myślę że jest to większy talent od tak strasznie promowanego Szpilki. Michał wyjazd do USA ! bo walki wieczoru na PBN to za mało jak na Twoje możliwości !
 Autor komentarza: klimax
Data: 04-04-2016 18:17:38 
machintosh

Gdy kiedyś Cieślak przejdzie do hw (a pewnie po walce o pas w cruiser tak się stanie bo ma warunki do ciężkiej) i jak dojdzie do ich pojedynku na jakimś Polsat Boxing Night to wtedy dowiemy się kto jest wienkszym talentem. Cieślak na promocję też nie może narzekać bo dostaje lepszych rywalów niż Szpilka kiedy był na tym etapie kariery, ma 2 występny na PBN i już w 13 walce dostanie walkę wieczoru o interkontynentalny pas. Nie zdziwił bym się jakby zawalczył o pas przed 20-tą walką, tagrze to jest nie sprawiedliwe mówienie, że Szpila jest bardziej promowany niż Cieślak, Szpila sam się po czenści promuje swoim zachowaniem i różnymi wypowiedziami a Cieślakowi nikt tego nie zabrania.
 Autor komentarza: martek2
Data: 04-04-2016 18:48:23 
I to jest kozak a nie jak diablo i mu podobni co jedna lub dwie walki w roku jak dobrze idzie
 Autor komentarza: klimax
Data: 04-04-2016 18:55:49 
martek2

Krzysiek jest mistrzem, swoje już osiągnął i jest na wienkszym poziomie niż Cieślak. Na początku też toczył czenste walki jak był prospektem i czenściej wyjeżdżał walcząc za granicą (we Włoszech, Niemczech, itd.). Teraz Krzysiek jest starszy, walczy na najwyższym poziomie i jest bardziej zmenczony boksem dla tego 2 walki na tym poziomie to norma.
 Autor komentarza: WielkiBokser
Data: 04-04-2016 19:29:29 
proponuje rozwalic Kurdiaszowa
 Autor komentarza: lukaszenko
Data: 04-04-2016 19:45:17 
Ten chlopak jak go nie zepsuja ma przed soba przyszlosc..moze byc mistrzem..
 Autor komentarza: Adii1766
Data: 04-04-2016 20:04:27 
WielkiBokser dobrze gada , jeśli durodola dał rade to cieślak walczący conajmniej tak samo intensywnie jak nigeryjczyk spokojnie robi nokaut ruskiemu ale kacapy na to nie pójdą , za szybko by stracili swoich ,,mistrzów'' cos mi się zdaje ze zarówno povietkin jak i lebediev nie długo stracą na znaczeniu .
 Autor komentarza: MarkS
Data: 04-04-2016 20:28:58 
Cieślakowi ktoś powinien wylać na łeb wiadro bardzo zimnej wody inaczej skończy jak Kudiaszow któremu najwidoczniej tego nie zrobiono, a może zrobiono ale przegrał walkę . Widzę to tak w marzeniach oczywiście: Cieślak i przeciwnik. Walczą. Nagle "jeb" Cieślak na deskach. Potem seria i Cieślak na deskach. Potem wstaje i "jeb" przeciwnik leży wyliczony. I Cieślak dojrzewa, rozumie już iż na każdego kozaka jest kozak i w czasie walki myśli i analizuje i jest coraz mądrzejszy i jest absolutnym mistrzem świata. I się budzę i co ?
 Autor komentarza: klimax
Data: 04-04-2016 20:36:44 
Kudryashov pokazał, że nie taki straszny jest jak go malują, jest do pokonania i do przełamania. Ale czy byłaby to łatwa walka dla Cieślaka? Napewno nie. Podejrzewam, że Kudryashov po efektownych zwycięztwach poprostu zlekceważył Durondolę, który był wolny i nie miał techniki, tylko siłę... no i właśnie siła okazała się kluczowym elemętem w walce z Ruskiem, który dał się zaskoczyć Afroamerykaninowi. Wg mnie jagby doszło do rewanżu to Kudryashov by już raczej wygrał bo był by skupiony już w 100 % na walce i nie dał by się już drugi raz zaskoczyć jak leszcz. Cieślaka też by pewnie potraktował poważnie i Michał musiał by pokazać dużo wiencej niż we wszystkich swoich poprzednich walkach.
 Autor komentarza: klimax
Data: 04-04-2016 20:38:59 
Nadal należy pamientać, że Kudryashov ma dobrą technikę i olbrzymią siłę ciosu a Cieślak jeszcze nie przyjął na tyle mocnego ciosu by wiedzieć jaką ma odporność i jak poradził by sobie w walce z puncherem. Najdłużej ile Michał boksował to nie pełne 8 rund z journeymanem z Francji i właśnie boję się, jak sobie poradzi z kimś twardszym w Szczecinie na dystansie 12 rund i jak z jego kondycją.
 Autor komentarza: hms
Data: 04-04-2016 21:21:40 
Posiadacze pasów interkontynentalnych:
Arsen Goulamirian WBA
Usyk WBO
Maris Breidis IBF
Micki Nielsen WBC

Czyli to są potencjalni przeciwnicy na maj
 Autor komentarza: Kasandr
Data: 04-04-2016 21:23:49 
Chciałbym zauważyć, że Diablo przez 24 rundy nie zrobił Palaciosowi tego co Cie3ślak w 4!
Potencjał ma olbrzymi i teraz praca, praca i praca.
Jak mu sodówa nie uderzy do głowy, to będziemy mieli dużo radości z tego chłopaka.
 Autor komentarza: Vitalij71
Data: 04-04-2016 21:39:48 
ludzie nie wysylajcie Cieslaka na Kudriaszowa czy Lebiedeva bez jaj,nawet juz lekki rozbity Czakijev bylby sporym ryzzkiem dla Michala! Cieslak ma dopiero 13 walk a 2 ga sprawa zeby go nie zajechali za czesto ma te walki organizm musi odpoczac zregenerowac sie!!
 Autor komentarza: Vitalij71
Data: 04-04-2016 21:43:45 
ani bredis ani Usyk nie beda rywalami cieslaka

bredis walczy eliminator wbc Durdola, zreszta lotysz to swietny technik i panczer. Usyk to obowiazkowy pretedent
dla Glowackiego bedzie jak wygra z Cunnem, zreszta to sa jeszcze za wysokie progi dla Michala
 Autor komentarza: machintosh
Data: 04-04-2016 22:03:41 
do klimax :

Sorry, ale nie mogę tego przemilczeć tzn Ty jesteś jakimś analfabetą ? :D błąd na błędzie jak można napisać np cytuję : ,, tagrze " albo ,, wienkszym " czy też ,, rywalów " ?! Chłopie bez jaj ! Skończ Ty może podstawówkę i nie kalecz Naszego języka ! rozumiem jakieś drobne literówki itp ale to aż razi po oczach nie wiadomo czy się śmiać czy płakać... Nie chcę Cię obrażać ale po prostu nie mogę tego pojąć jak można robić tak rażące błędy ?!!
 Autor komentarza: Woolite
Data: 05-04-2016 10:24:02 
Też myślę, że to będzie jakiś mocny średniak, na pewno nic więcej.

Nie przeceniałbym Cieślaka. Ma charakter, ciężko pracuje i ma siłę. Ale przy takim czysto fizycznym boksie, jaki prezentuje rozbije się o czołówkę jak Szpilka. Myślicie, że takich silnych byków typu Huck, Lebedev i klilku innych zepchnie samym wzrokiem pod liny, tak jak Palaciosa?
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.