PLANY ARUMA: POSTOŁ vs CRAWFORD ORAZ ŁOMACZENKO vs WALTERS

Bob Arum ma dużo pracy przed galą "Pacquiao vs Bradley III", ale już koncentruje swoją uwagę na organizacji dwóch innych bardzo ciekawych potyczek. Szef stajni Top Rank chciałby doprowadzić do walki Wasyla Łomaczenki (5-1, 3 KO) z Nicholasem Waltersem (26-0-1, 21 KO) w kategorii super piórkowej oraz Terence'a Crawforda (28-0, 20 KO) z Wiktorem Postołem (28-0, 12 KO) w junior półśredniej.

Do spotkania Łomaczenki z Waltersem miałoby dojść 11 czerwca w hali Theater at Madison Square Garden w Nowym Jorku. Transmisja na HBO. Co stoi na przeszkodzie? Wymagania finansowe Jamajczyka, który chce potrojenia największej gaży w karierze - miliona dolarów. Negocjacje trwają. Łomaczenko podobno już zaakceptował wszystkie warunki i jest gotów nawet awansować o te blisko dwa kilogramy w górę.

Do potyczki Postoła z Crawfordem miałoby dojść natomiast 23 lipca - w Los Angeles bądź Las Vegas. W tym przypadku stacja HBO pokazałaby galę w systemie PPV, a na szali znalazłyby się pasy WBC (Postoł) i WBO (Crawford).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: hayabooza
Data: 23-03-2016 10:59:19 
Fajnie by było.
Crawford TKO
Łomaczenko PTS lub Walters KO
 Autor komentarza: Lombard
Data: 23-03-2016 19:23:19 
Crawford TKO
Walters KO
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.