BARRERA O WALCE Z WARDEM: BĘDĘ PRZYGOTOWANY NA WSZYSTKO

Za kilkadziesiąt godzin Sullivan Barrera (17-0, 12 KO) przystąpi do najważniejszej walki w karierze. Na ringu w Oakland spotka się z faworyzowanym Andre Wardem (28-0, 15 KO), a wszystko pokaże stacja HBO.

- Obóz przebiegł znakomicie, a ja czuję się doskonale. Jestem gotów, by w sobotę zapisać się w historii - mówi pewny siebie Kubańczyk. - Wskazówki dawał mi sam Giennadij Gołowkin, który radził, by skupić się na szybkości oraz ringowej inteligencji. Z kolei trener chce, bym nie tracił swojej pewności siebie, ale przy tym do samego końca pozostawać skupionym. Ward jest powszechnie uważany za jednego z trzech, może czterech najlepszych pięściarzy świata, ale ja sam siebie uważam za jeden z największych talentów, a dzięki wyzwaniu takiemu jak te będę miał okazję by udowodnić, iż również należę do elity światowej. Spotykam się z nim w najbardziej odpowiednim dla mnie momencie - dodał Barrera.

- Sullivan to połączenie kubańskiej szkoły boksu z wypracowanym przeze mnie stylem. Nie chciałem zbytnio zmieniać jego podstaw wyniesionych z Kuby, a jedynie sprawić, by był odrobinę agresywniejszy i poprawić jego balans. Połączenie tych stylów w jedną całość sprawia, że ma większe możliwości - twierdzi Abel Sanchez, szkoleniowiec Kubańczyka.

- Jeśli między linami okaże się, że będę musiał boksować przeciwko Wardowi, to będę boksował. Jeśli będę musiał zaatakować, to zaatakuję, będę po prostu przygotowany na wszystko - zakończył Barrera.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Rollins
Data: 23-03-2016 11:26:04 
Spodziewam się trudnej walki. Barrera to bardzo dobry pięściarz, ale chyba brakuje mu trochę szybkości, dynamiki na takiego cwaniaka, jakim jest Ward.
Spodziewam się trudnej walki dla obu, ale też brudnej, głównie za sprawą Warda.

A kibicować będę Kubańczykowi. Chociażby dlatego, że z góry skazują go na porażkę i "ściany" będą za faworyzowanym Wardem. I wcale bym się nie zdziwił, jakby Ward zwyciężył dzięki tym "ścianom", bo Barrera to naprawdę bardzo dobry bokser.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.