SKRZYPCZYŃSKI: OBAWIAM SIĘ, ŻE SOŁDRA ZAKOŃCZY KARIERĘ GARGULI

Kilka dni temu Tomasz Gargula (17-1-1, 5 KO) z przykrością przyjął informację o zakończeniu kariery przez Macieja Miszkinia (19-3, 5 KO). Teraz z kolei o podobny scenariusz boi się Sebastian Skrzypczyński (11-13-2, 5 KO), który dla odmiany domaga się rewanżu z Gargulą.

Popularny "Tomera" w najbliższy piątek zmierzy się z Andrzejem Sołdrą (12-2-1, 5 KO). Co to ma do Skrzypczyńskiego? Ano tyle, że jego zdaniem za moment Gargula sam może zawiesić rękawice na kołku.

- Walczyłem zarówno z Sołdrą jak i Gargulą, więc mam jakąś skalę porównawczą. I moim zdaniem może zdarzyć się taki scenariusz, że Andrzej pokona w piątek Tomka, kończąc przy okazji jego karierę. Gargula wie o czym mówię, bo on wymarzył sobie rewanż z Miszkiniem, lecz ten zakończył karierę. Teraz ja chcę rewanżu z nim, a obawiam się, że za kilka dni Sołdra go pokona i zmusi go do odejścia z boksu - nie ukrywa Skrzypczyński.

GARGULA: MIMO WSZYSTKO LICZĘ NA REWANŻ Z MISZKINIEM

Przypomnijmy, że Gargula spotka się z Sołdrą w najbliższy piątek podczas gali w Żyrardowie, gdzie głównym daniem będzie powrót między liny po blisko dwuletniej przerwie Alberta Sosnowskiego (48-7-2, 29 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: xionc
Data: 13-03-2016 15:29:28 
Wydaje mi sie, ze jak ktos robi sobie tatuaz w obcym jezyku, to powinien chociaz poprosic kogos zeby sprawdzil bledy...
 Autor komentarza: Rollins
Data: 13-03-2016 16:07:54 
SKRZYPCZYŃSKI: OBAWIAM SIĘ, ŻE SOŁDRA ZAKOŃCZY KARIERĘ GARGULI


to by było akurat dobre
 Autor komentarza: Rebelais
Data: 14-03-2016 19:51:18 
a ja tak po cichu sobie mysle , ze to jednak Tomera moze zakonczyc kariere Soldry . ktory poza walka z nacpanym kosteckim nic powaznego nie wygral i jak dla mnie ma obrone do bani co pokazal ten zawodnik z mma wchodzisz w niego pewny atak pewna bitka i soldra sie gubi takie moje zdanie :D ale powodzenia dla jednego i drugiego piatek pokaze :)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.