KHANELO: MATTHYSSE WYPADA, TRWAJĄ ROZMOWY CO DO STARTU ORTIZA

Oscar De La Hoya organizując starcie Amira Khana (31-3, 19 KO) z Saulem Alvarezem (46-1-1, 32 KO) chciał również zadbać o jak najlepszą rozpiskę gali "Khanelo" 7 maja w Las Vegas. Jednym z pierwszych pomysłów było zestawienie z kimś mocnym Lucasa Martina Matthysse (37-4, 34 KO), ale dziś już wiadomo, że argentyńska maszyna od nokautów nie wystąpi tego wieczoru.

Pięściarz z Buenos Aires był faworytem październikowej potyczki z Wiktorem Postołem o wakujący pas organizacji WBC kategorii junior półśredniej, ale przegrał przed czasem, dodatkowo nabawiając się urazu oka. Potem zapowiedział przejście na stałe do dywizji półśredniej i zaczęto już negocjować ewentualne starcie z Mauricio Herrerą bądź Pablo Cesarem Cano.

- Odpuściliśmy ten temat, Lucas nie jest jeszcze w stu procentach zdrowy. Cały czas odczuwa pewien dyskomfort związany z kontuzjowanym okiem, które zranił podczas walki z Postołem. Wciąż pracujemy nad rozpiską tej gali, ale nastąpią małe zmiany w porównaniu z tym, co wcześniej sobie zaplanowaliśmy. Spotkamy się dziś z De La Hoyą, przedyskutujemy pewne sprawy, a potem spróbujemy je wcielić w życie - powiedział Eric Gomez, wiceprezydent stajni Golden Boy Promotions.

Bardzo prawdopodobne, że spotkanie Khana z Alvarezem poprzedzi występ robiącego furorę w królewskiej kategorii Luisa Ortiza (25-0, 22 KO), championa WBA w wersji tymczasowej.

- Bardzo chcielibyśmy go mieć na tej gali. On teraz musi się spotkać z Aleksandrem Ustinowem i tak naprawdę wszystko zależy od tego, czy uda się nam dopiąć ten pojedynek. Bo jeśli nie dojdziemy do porozumienia, o wszystkim będzie musiał decydować przetarg - dodał Gomez.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: koba
Data: 10-03-2016 00:28:29 
Witam wspaniałą ekipę z bokser.org! Zostałem wywalony z rp ponieważ nie ma tam wolności słowa. Postanowiłem wrócić na orga, bo tak naprawdę to jest najlepszy polski portal o boksie, który może nie dostarcza jako pierwszy najświeższych informacji i nie ma tu wywiadów z pięściarzami z UKP, ale panuje tu najlepsza admosfera. Także miło mi, że mogę się z wami udzielać i liczę na mile spędzony czas. Pozdrawiam.

Zawsze wierny
 Autor komentarza: TeddyCexxo
Data: 10-03-2016 00:31:03 
koba czy to ty pisalas kiedys pod nickiem Jolka?
 Autor komentarza: OjciecZradioMaryja
Data: 10-03-2016 00:34:08 
@bak
za co cie wyrypali z rin... i czemu tak szybko ?
 Autor komentarza: LegiaPany
Data: 10-03-2016 01:24:45 
i znow cie zaraz wywala trollu

wczoraj pisales na rp ze tam najlepiej - hardcore.....w sumie to szkoda mi cie :(
 Autor komentarza: koba
Data: 10-03-2016 01:30:27 
Panie Wasilewski, zawsze wiedziałem, że u Pana nie ma wolności słowa. Ja się specjalnie tylko Panowi podlizywałem żeby dostać pracę w pańskiej redakcji.
 Autor komentarza: odyniec
Data: 10-03-2016 08:51:37 
panowi?
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.