GALA W BETHLEHEM (WIDEO)

Bardzo ciekawa gala odbyła się w Bethlehem, gdzie wystąpiło kilku znanych pięściarzy. W głównej potyczce Julian Williams (22-0-1, 14 KO) odprawił przed czasem Marcello Matano (16-2, 5 KO), nabywając tym samym status oficjalnego pretendenta do tronu federacji IBF kategorii junior średniej.

Popularny "J-Rock" zastopował przeciwnika w siódmej rundzie, a potem rzucił wyzwanie Jermallowi Charlo (23-0, 18 KO), aktualnemu championowi IBF. Wideo z ostatnich sekund walki poniżej.

Wcześniej drugą wygraną po zeszłorocznej wpadce zanotował Tony Harrison (23-1, 19 KO). Charyzmatyczny bokser z Detroit już w drugim starciu doprowadził Fernando Guerrero (28-4, 20 KO) do liczenia. W szóstym wystrzelił lewym sierpowym, powalając go po raz drugi. Za moment poprawił jeszcze przy linach mocnym prawym i było po wszystkim.

Boksujący w wadze średniej Avtandil Khurtsidze (32-2-2, 21 KO) od lat należy do światowej czołówki, ale dziś nad ranem zanotował prawdopodobnie największe zwycięstwo w karierze. Faworyzowany i niepokonany dotąd Antoine Douglas (19-1-1, 13 KO) lądował na deskach w trzeciej i siódmej odsłonie, a w dziesiątej pojedynek został zastopowany. Wideo również poniżej.

Inny "średni" - Jewgen Chytrow (13-0, 11 KO), toczył krwawy bój z Kennethem McNeilem (9-2, 6 KO), jednak w ostatnich sekundach posłał go na deski lewym sierpem i przypieczętował swoje zwycięstwo 97:92, 97:92 i 99:90. Tym samym po raz pierwszy obronił tytuł mistrza Ameryki Północnej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.