ANDRZEJ SOŁDRA O GARGULI: MA JAJA DO TEGO SPORTU

Już niemal pewne jest, że 18 marca podczas gali w Żyrardowie zobaczymy starcie pomiędzy Andrzejem Sołdrą (12-2-1, 5 KO) a starszym o ponad dekadę krajanem, Tomaszem Gargulą (17-1-1, 5 KO). Pojedynek został zakontraktowany na osiem rund.

- Aktualnie przebywam w Dzierżoniowie, gdzie mieszkam i trenuję. Na ten moment wszystko jest ukierunkowane typowo pod kątem walki z Gargulą. Wprawdzie kontrakty na pojedynek nie zostały jeszcze podpisane, ale z tego co rozmawiałem z moim promotorem Tomaszem Babilońskim, nic nieoczekiwanego nie powinno się już wydarzyć. Myślę, że w ciągu kilku najbliższych dni wszystko sfinalizujemy. Zostało jeszcze kilka kwestii do uzgodnienia, a jedną z nich są testy antydopingowe, których jestem zwolennikiem - nie ukrywa podopieczny Piotra Wilczewskiego.

- Zdaję sobie sprawę, że w ostatniej walce zaprezentowałem się po prostu kiepsko. Na dodatek nie słuchałem mojego trenera, co jeszcze bardziej negatywnie odbiło się na mojej postawie w ringu. Wiem, że jeżeli marzy mi się wygrana w Żyrardowie, to muszę zaprezentować się znacznie lepiej niż przeciwko Skrzypczyńskiemu, ponieważ Tomek, nawet mimo swojego wieku, potrafi jeszcze boksować na wysokim poziomie, a co najważniejsze w tym sporcie, ma jaja do boksu. Jestem już na etapie sparingów i muszę przyznać, że niektóre mi się udały znacznie lepiej niż poprzednio. Miałem też po raz kolejny możliwość zrobienia kilku rund z moim trenerem. Być może w przyszłym tygodniu dołączy do nas kolejny sparingpartner. Mam czystą głowę do tego pojedynku, nie rozmyślam nad niepotrzebnymi rzeczami i skupiam się tylko na ciężkiej pracy na sali. W najbliższym czasie czeka mnie trudna przeprawa, ale nie wyobrażam sobie innej opcji niż zwycięstwo - dodał Sołdra.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Rollins
Data: 04-03-2016 17:25:44 
Zaczyna się robienie z szopki wielkiej walki. Gargula może ma jaja, ale tylko tyle. To trochę za mało, żeby nie tylko coś osiągnąć, ale nawet dawać dobre walki.
 Autor komentarza: rufus433
Data: 04-03-2016 18:00:50 
Wilku napiernicza sparingi i to jest trener a nie przereklamowany Gmitruk, któremu bebech urósł i tylko się dziad lansuje, jeszcze dziecko sobie zrobił stary cap, wstydu to ni ma.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 04-03-2016 18:32:27 
Wcale bym się nie zdziwił jak by Gargula to wygrał, potem Miszkiń i po karierze Sołdry. Tylko że jak Sołdra przegra z Gargulą to Miszkiń nie wezmie tej walki.
 Autor komentarza: samcro82
Data: 04-03-2016 18:39:55 
Od Gmitruka to byś jeszcze po mordzie dostał rufus433. A w ogóle to kim ty k...a jesteś pajacu?Wpieprzasz się do tego kto ma mieć dziecko, a kto nie?Co za wieś i cebula.Dlaczego redakcja nie reaguje?
 Autor komentarza: Clevland
Data: 04-03-2016 19:31:59 
@Rufus433
Kto z Adamka zrobił mistrza świata?
A może Adamek to jakiś mega talent?

Gargule nie można odmówić chęci ale zatrzymał się dawno temu w rozwoju.
Sierpy bite z ręki.
Nikt nie pozwala się tak czysto trafiać...
 Autor komentarza: rufus433
Data: 04-03-2016 20:58:56 
Gmitruka widziałem kilka lat temu w WSO we Wrocku i wtedy wyglądał i zachowywał się jak człowiek. Samcro82 nie bij piany z powodu mojego nie do końca przemyślanego wpisu i tyle.
 Autor komentarza: samcro82
Data: 04-03-2016 22:13:06 
Spoko,szacun za ostatnie zdanie.Jestem wyczulony, bo obrażanie w polskim internecie to sprawa nagminna.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.