WAŻENIE: SIWY vs FILIPIENKO

Nie w Australii, a ostatecznie w Radomiu wystąpi Marcin Siwy (13-0, 6 KO) w czternastym pojedynku. Jego rywalem będzie Igor Filipienko (5-24-2, 1 KO). Dużo wyższy jest Ukrainiec, za to Polak wniósł na wagę więcej kilogramów - zobaczcie zresztą sami.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: fop
Data: 27-02-2016 00:40:47 
To ile ten Siwy ma wzrostu?

Mówiąc szczerze wygląda troszeczkę jak chłopak z siłowni na wiecznej masie. Moim zdaniem minimum 5 może 6 kg za dużo, to tak na oko.

Ciekawe czy ma takie naturalne proporcje, czy jednak siłownia swoje zrobiła, ciężko mu będzie, ręce też króciutkie, no ale może ma inne zalety.

Co jest z tymi naszymi chłopami, żreć mniej nie mogą? :D Bokser nie kulturysta rzecz jasna, ale bez przesady, nadmiar tłuszczu nie pomaga.

Ciekawe ile kosztują konsultacje z Kubą Chyckim, sam bym z chęcią skorzystał :) a jako promotor na pewno bym wysyłał chłopaków by chociaż ustalić optymalny trening.
 Autor komentarza: narodowiec
Data: 27-02-2016 00:50:13 
Przy takim wzroście to do półciężkiej, maksymalnie junior ciężkiej, jeśli chciałby coś osiągnąć.
 Autor komentarza: matd
Data: 27-02-2016 01:18:52 
Wzrost.. Wzrost w ciezkiej ma znaczenie,ale sa przypadki takie jak np. Marciano,Frazier,Tyson czy Tua gdzie dysproporcja wzrostu jest niwelowana innymi atutami.. Dynamika,wrodzona krzepa,technika czy mobilnoscia..
I tez nie chodzi o to,ze kazdy niski ciezki musi byc jakims kulturysta.. Dzis w ciezkiej mamy takiego sredniaka Dawejke - koles 178/178,a uwazam,ze mialby szanse z kazdym z naszych Polskich ciezkich..Bo mimo,ze nie ma warunkow,to jest znakomitym technikem i mega inteligentnym bokserem z niemalym ciosem.

A co do Siwego,to kazdą jego walke jaką widzialem ocenilbym jako ponizej przecietnej.. Taki osilek bez roznicowania tempa. Gosc potrzebuje weryfikacji,bo ten rekord wyhodowany na bumach az razi po gałach.
Ale zycze mu dobrze i mam nadzeje ,ze dostanie goscia na ktorym bedzie mogl sie pokazac..Na pewno wyznacznikiem nie bedzie to ten ..ktos z kim bedzie walczyl jutro.
 Autor komentarza: bolos
Data: 27-02-2016 02:04:26 
matd
Jak walczyli Frazier i Marciano to bokserzy nie byli tacy wysocy jak obecnie, a Tua najważniejsze pojedynki przegrywał.
 Autor komentarza: BYKZBRONXU2011
Data: 27-02-2016 04:49:10 
Siwy jest dwa razy gorszy niż Tomasz Bonin.. ma podobne warunki fizyczne do Bonina, ale Bonin był szybszy. Siwy to by przejebał z dobrze przygotowanym Artem Binkowskim.
 Autor komentarza: CELko
Data: 27-02-2016 08:10:58 
Najman wygrywa po ciosie na korpus z takimi.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 27-02-2016 09:40:33 
Siwy to taki osiedlowy bijok. Ma rekord bez porażki i jak go dobrze Grabowski poprowadzi to do końca kariery taki zostanie. Jak by nie było to zawsze Polak i można go gdzieś na gali upchnąć. W świat bym bo nie wysyłał bo ani nie zarobi ani nic nie osiągnie. W Polsce na underkardzie zawsze można go pokazać.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.