ŁADNY DEBIUT ZYŚKA

Efektownie wyglądał debiut zawodowy startującego w kategorii junior średniej Przemysława Zyśka (1-0, 1 KO), który podczas trwającej gali w Legionowie przed czasem rozmontował Kamila Wybrańca (3-1, 3 KO).

Wyższy Przemek, aktualny wicemistrz Polski w boksie olimpijskim, już na starcie zatrzymał ataki rywala prawym podbródkiem, a pod koniec pierwszego starcia poczęstował go mocnym prawym prostym. Po przerwie zawodowy debiutant trafił prawym sierpem, dwukrotnie akcją lewy-prawy i w tym momencie jedynym pytaniem było, czy pojedynek potrwa na pełnym dystansie, czy nie? W końcówce drugiej rundy kolejny prawy krzyżowy Zyśka, kilka poprawek przez gardę i sędzia musiał liczyć po raz pierwszy. Za moment zabrzmiał gong.

Co się nie udało w drugiej odsłonie, udało się już w trzeciej. Kilka mocnym bomb, kolejny prawy na szczękę i po drugim liczeniu Grzegorz Molenda zatrzymał walkę.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: palipies
Data: 20-02-2016 21:59:20 
Dobry amator był z Zyśka, trochę surowy techniczne, ale na pewno silny i z dużym potencjałem. Piękny debiut, nie Węgierski journeyman, a inny Polak z dodatnim rekordem.
 Autor komentarza: Tharivol
Data: 20-02-2016 22:58:57 
Kamila Wybraniec/czyk... To teraz rewanż z łysą igłą w umownym limicie...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.