MARCIN SIWY POZNAŁ RYWALA NA RADOM

Marcin Siwy (13-0, 6 KO) został już oficjalnie włączony do rozpiski przyszłotygodniowej gali w Radomiu. Pierwotnie niepokonany "ciężki" grupy Tymex Boxing Promotion miał zaboksować kilka dni temu w Australii z groźnym Solomonem Haumono, jednak z powodów organizacyjnych odwołano cały wieczór.

Szybko rozpoczęto poszukiwania nowego rywala dla Marcina, ale już na radomską galę. Ostatecznie naprzeciw niego stanie doświadczony Igor Filipienko (5-24-2, 1 KO), a pojedynek zakontraktowano na sześć rund.

- Przygotowania Marcina zostały zakłócone, bo przecież miał już mieć za sobą walkę w Australii. Do tego w tak krótkim czasie naprawdę trudno znaleźć w wadze ciężkiej przeciwnika na wysokim poziomie. Szukaliśmy więc kogoś, z kim Marcin po prostu poboksuje trochę dłużej, bo Filipienkę ciężko będzie przewrócić. Na pewno Siwy nie będzie w szczytowej formie, gdyż szykował się na zupełnie inny termin w Australii. Chcemy zobaczyć jak się pokaże, a kolejni rywale będą już dużo mocniejsi - zapewnia Mariusz Grabowski, promotor Siwego.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: CELko
Data: 19-02-2016 14:21:12 
Mogli wykombinować kogoś z ,,groźniejszym" rekordem.
 Autor komentarza: Rollins
Data: 19-02-2016 17:09:35 
Szkoda, że nie zawalczył z tym Haumono, bo wg mnie znokautowałby go "z palcem w dupie".
Może właśnie dlatego zrezygnowano z organizacji gali...
 Autor komentarza: Rollins
Data: 19-02-2016 17:11:02 
a może nigdy takiej gali nie miało być...
:D
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.