LINARES ZŁAMAŁ RĘKĘ - WALKA ODWOŁANA, ALE CO Z JEGO PASEM?

Jorge Linares (40-3, 27 KO) na ostatnim treningu złamał prawą rękę i nie będzie w stanie przystąpić do obrony tytułu mistrza świata wagi lekkiej organizacji WBC przeciwko oficjalnemu pretendentowi, Dejanowi Zlaticaninowi (21-0, 14 KO).

Co prawda konkretnej daty ich starcia nie poznaliśmy, lecz obaj panowie mieli spotkać się z sobą w kwietniu. W tej chwili wszyscy czekają na orzeczenie lekarzy, jak długo będzie pauzował champion? Wtedy też Mauricio Sulaiman - prezydent WBC, ma podjąć decyzję co dalej?

Jeśli Linares zostanie pozbawiony tytułu, wówczas o wakujący po nim pas zawalczą właśnie Zlaticanin oraz niedawny mistrz Europy, Włoch Emiliano Marsili (32-0-1, 14 KO). Lepszy z tej dwójki musiałby potem w pierwszej obronie dać Linaresowi szansę na odzyskanie korony.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Damixxx
Data: 12-02-2016 09:04:16 
ooo Chudecki na pewno maczał w tym palce. Taka forme ma że mistrzom świata na sparingach ręce łamie
 Autor komentarza: MLJ
Data: 12-02-2016 09:26:33 
Gdyby Linares był meksykaninem to byłby "safe". Papa zielony pasie..
 Autor komentarza: pyrek85
Data: 12-02-2016 10:28:35 
Szkoda, bo mogła być całkiem fajna walka zwłaszcza z tym Czarnogórcem,bo to wcale taki " ogórek" nie jest, choć pewnie Linares na punkty by sobie dał radę. A jak mu pas zabiorą to w starciu pretendentów stawiam właśnie na Zlaticanina.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.