ŁUKASZ MASZCZYK: NIE BĘDZIE WALKI Z GUDELEM

Nie dojdzie do planowanej na 2 kwietnia walki z Łukasza Maszczyka (4-1, 3 KO) z Piotrem Gudelem (4-1-1) podczas Polsat Boxing Night. O wszystkim redakcję BOKSER.ORG poinformował sam Maszczyk.

Łukasz przekonuje, iż nie jest w stanie odpowiednio przygotować się  do tego pojedynku.

- Otrzymałem propozycję walki z Piotrkiem około tydzień temu. Po dokładnym rozważeniu wszystkich za i przeciw, postanowiłem ostatecznie odmówić. Cały czas jestem w większym lub mniejszym reżimie treningowym, bo na przykład trenuję młodzież  Nie jestem jednak w stanie odpowiednio się przygotować do tego startu, pracując jednocześnie na dwa etaty - do południa jako księgowy, natomiast po południu jako trener w Piasecznie. A gaża za  pojedynek wcale nie była jakaś oszałamiająca. Mówiąc szczerze w grę wchodziło 20 tysięcy złotych - wyznaje olimpijczyk z Pekinu.

- Nie chciałbym sobie w tym momencie wywracać życia do góry nogami, tym bardziej, że w niedalekiej przyszłości z żoną spodziewamy się potomstwa. Chcę zaoszczędzić mojej małżonce niepotrzebnych stresów. W ostatnim okresie znakomicie realizuję się jako szkoleniowiec i póki co na ring jako zawodnik nie wrócę - dodał Maszczyk.

Przypomnijmy, że Gudela wcześniej łączono z Krzysztofem Rogowskim (10-16, 5 KO). Być może więc powróci temat tej konfrontacji?

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Cooperek
Data: 11-02-2016 16:15:44 
Ma rację, dobrze zrobił.
 Autor komentarza: maniekz
Data: 11-02-2016 16:22:04 
Czysta kalkulacja. Brawo za decyzje, choć uważam że a Maszczyk by to wygrał. Gundel to jest beztalencie, bez jakichkolwiek szans na wynik w boksie zawodowym. Nie mam nic do niego, ale jak ktoś nie potrafi wygrać ani jednej walki na początku kariery, to o czym tutaj mowa?
 Autor komentarza: arpxp
Data: 11-02-2016 16:32:32 
Szkoda, bo akurat na tę walkę najbardziej czekałem.
 Autor komentarza: skud
Data: 11-02-2016 18:17:04 
Dawac ,Kownackiego najlepiej z Maliuda.Siwemu czy Brzeskiemu lepiej nie psuc rekordu.6 rund ,dac chlopakom po 20 tys. i bedzie ok!:)
 Autor komentarza: odyniec
Data: 12-02-2016 07:47:27 
skud oszalales?
przeciez Kownacki tym wszystkim asom krzywde zrobi
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.