SPARUJĄ PRZED RADOMIEM

W Dzierżoniowie zebrała się spora grupa zawodników, którzy za niespełna trzy tygodnie - dokładnie 27 lutego, wystąpią w Radomiu na gali BudWeld Boxing Night.

Wczoraj Mateusz Rzadkosz (2-0) sparował cztery rundy z Bartłomiejem Gołębiewskim, wicemistrzem Polski w wadze średniej, a kolejne dwie z Mariuszem Runowskim (2-0, 2 KO). W Radomiu rywalem Rzadkosza będzie Tomasz Gromadzki (1-0, 1 KO), a Runowski pozna nazwisko przeciwnika wkrótce.

Michał Gerlecki (11-1, 6 KO) sparuje natomiast z Andrzejem Sołdrą (11-2-1, 5 KO), którego w krótkim okresie czasu czekają potyczki z Sebastianem Skrzypczyński oraz Tomaszem Gargulą.

Głównymi bohaterami radomskiej gali będą Michał Żeromiński (9-2, 1 KO) oraz Rafał Jackiewicz (47-14-2, 22 KO). Obaj dla odmiany sparują z sobą w Warszawie. Początkowo miał to być tylko tydzień wspólnych treningów, ale obu to służy i do końca obozu będą już pomagać sobie nawzajem.

KUP BILET NA GALĘ W RADOMIU >>>

W Radomiu poza wymienionymi pięściarzami pokażą się jeszcze Michał Leśniak (3-0, 1 KO), który rywalizować będzie z Damianem Wrzesińskim (8-0-1, 4 KO), ale również Sasza Sidorenko (2-0), Adam Balski (3-0, 3 KO), Patryk Boruta (2-0) i być może Marcin Siwy (13-0, 6 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.