PARKER DO JOSHUY: SPOTKAJ SIĘ ZE MNĄ W ELIMINATORZE WBO

W opublikowanym dziś rankingu federacji WBO Joseph Parker (18-0, 16 KO) zajmuje już pierwsze miejsce na liście pretendentów wagi ciężkiej. Tuż za jego plecami widnieje nazwisko Anthony'ego Joshuy (15-0, 15 KO). Nowozelandczyk znów rzuca rękawicę aktualnemu mistrzowi olimpijskiemu i namawia go do oficjalnego eliminatora do tytułu.

- Słuchaj, ja jestem numerem jeden, ty numerem dwa. Przyjedź więc do mnie do Nowej Zelandii i spotkaj się ze mną w walce o miano oficjalnego challengera do tytułu mistrza świata. Anthony, ja się ciebie wcale nie obawiam. Powiedziałeś niedawno, że jeśli doszłoby do naszej konfrontacji, to ktoś zostałby znokautowany. I wiesz co, tym kimś na pewno nie byłbym ja - zaczepił Brytyjczyka mający chyba dziś najszybsze ręce w królewskiej kategorii Parker.

Póki co obaj mają wyznaczone daty w podobnym terminie. Joshua ma wystąpić 9 kwietnia w Londynie, zaś Parker 17 kwietnia w swojej ojczyźnie. Czy zaproszenie do tańca zostanie przyjęte?

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: AutorKomentarza
Data: 05-02-2016 22:09:15 
Parker to może stoczyłby chociaż jedną walkę z solidniejszym rywalem. "Dziadek" Michan do takich na pewno nie należał. Chyba że boją się, że ten solidniejszy rywal może już go pogonić i chcą wyrwać już teraz coś większego.

Joshua to ma przynajmniej Whyte'a.
Jeśliby jakimś cudem doszło do tego eliminatora (w co nie bardzo wierzę), to Antek zgniótłby pompowanego nowozelandzkiego balona jak pluskwę.
 Autor komentarza: JenningsFan
Data: 05-02-2016 22:10:27 
Raczej nie sądze aby Parker był zagrożeniem dla Joshuy szczerze mówiąc myślę, że wypadł by gorzej od Whyte.
 Autor komentarza: AutorKomentarza
Data: 05-02-2016 22:22:30 
* Meehan oczywiście
 Autor komentarza: pyrek85
Data: 05-02-2016 22:39:47 
AutorKomentarza;

Zgadzam się i z jednym i z drugim;po pierwsze Joshua na pewno nie pojedzie do Nowej Zelandii; a po drugie gdyby jakimś cudem doszło by do tej walki to AJ by go ciężko znokautował
 Autor komentarza: tyler
Data: 06-02-2016 01:47:02 
Ja uważam że Parker dałby radę nastukać Joshuę. Whyte niby jakiś kozak w rozpisce Antony' ego!? Mianowicie porównując przeciwników Parkera do Dillana można dojść do wniosku że ten drugi walczył większość walk z pięściarzami pokroju Włodek Letr, i mimo to był wstanie zrobić jak dotąd największe problemy w ringu dla Joshuy. Dla mnie Joshua oprócz brutalnej siły ciosu to kołek drewniany który rusza się niezkordynowanie jak Pinokio na sznurkach.
 Autor komentarza: Maniek1986
Data: 06-02-2016 01:56:38 
następny zaczyna sapać... skoro jest nr 1 to niech czeka na wypłate

z tego co widze mistrz fury, 1 martin, 2 joshua a 3 parker
 Autor komentarza: matd
Data: 06-02-2016 02:48:10 
Kazdy z nich tak odwaznie krzyczy:)...Bo...

Bo, taki Parker jako osoba wychodzaca z propozycja,moze np. krzyknac jaks naprawde smieszna nieoplaclna propozycje..I raptem mamy jedna wieka odmowe ze strony Brytyjkiej...

To samo z Martinem :)

A teraz tak naprawde niezapomnijmy,ze chodzi o wielka gwiazde-mistrza olimpijskiego (W WADZE CIEZKIEJ) !!
Wielka,juz wielka gwiazde ringow zawodowych,ktora sprzedaje PPV...


Kazdy ,,moze z niego zrobic tchorza,, wzywajac go do walki...Ale nie sadze,zeby ta maszyna sie kogos bala :) ...
 Autor komentarza: matd
Data: 06-02-2016 02:50:36 
(W WADZE SUPER CIEZKIEJ)
 Autor komentarza: MarshallMathers
Data: 06-02-2016 10:00:10 
@ Maniek1986

"następny zaczyna sapać... skoro jest nr 1 to niech czeka na wypłate"

To jak w końcu ma być? Kiedy zawodnik pnie sie w rankingu żeby dostac walke o pas to mówicie "idzie tylko po wypłate,powinny byc walki prospektów,weryfikacja a nie hodowanie rekordu"

A jak zawodnik dobija do czołówki,chce się skonfrontowac z innym prospektem z czołówki to mówicie "następny zaczyna sapać... skoro jest nr 1 to niech czeka na wypłate" no wtf?! :D
 Autor komentarza: BGroup
Data: 06-02-2016 10:09:06 
parker i AJ nie sa do konca zweryfikowani ale AJ w walce z Whyte pokazał naprawde sporą moc , dla mnie Brytyjczyk góra dodatkowo Parker chyba zartuje z tym ze puszcza AJ na koniec swiata jak najwikesza kase w HW obecnie robi sie na wyspach
 Autor komentarza: oldman
Data: 06-02-2016 10:36:19 
IMHO Parker by go wypunktował. Ma bardzo szybkie ręce, najszybsze w wadze ciężkiej, uderza kombinacjami i narzuca szybkie tempo walki. To by pasowało na stacjonarnego Joshuę. Jest też szansa, że Joshua mógłby go ustrzelić, bo ma mocny cios, a Parker jest przyzwyczajony do walki z niewymagającymi przeciwnikami i nigdy nie musiał się uczyć dobrze bronić.
 Autor komentarza: towd
Data: 06-02-2016 14:31:06 
watpliwe stracie w erze hodowania rekordu. dwoch niepokonanaych prospektow, bedzie pewnie im szkoda zabrac zero z rekordu ktoremus z nich
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.