MARES SPOTKA SIĘ Z MONTIELEM 12 MARCA

Zarówno Abner Mares (29-2-1, 15 KO) jak i Fernando Montiel (54-5-2, 39 KO) przegrali swoje ostatnie walki o pasy mistrzowskie. Teraz będą mieli okazję do odkucia się w bezpośredniej konfrontacji. Ich pojedynek odbędzie się 12 marca w Mohegan Sun Casino w Uncasville podczas gali Thurman vs Porter.

Obaj są jednymi z najwybitniejszych meksykańskich pięściarzy, mogąc się poszczycić tytułami mistrzowskimi w trzech kategoriach. Między sobą spotkają się w limicie wagi piórkowej.

- Chcę pokazać kibicom, jak świetną mieszanką tworzę trenując wspólnie z Robertem Garcią. Teraz jestem dużo twardszy, zrobiłem spore postępy i w najbliższym starcie znów pokażę duszę wojownika - stwierdził Mares.

- Czekałem od lat na nasze spotkanie. W boksie mówi się, że styl robi walkę, a styl Maresa jest dla mnie wręcz stworzony. Wygrana nad nim otworzy mi drogę do kolejnego tytułu - odpowiedział Montiel.

Galę będzie promować Lou DiBella. Bilety kosztują od 35 do 300 dolarów.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MLJ
Data: 04-02-2016 10:33:04 
Szykuje sie fajna meksykańska ringowa młócka. Mimo że obaj przegrali walki o pas, wyglądali w nich bardzo dobrze, zwłaszcza Mares..
 Autor komentarza: AutorKomentarza
Data: 04-02-2016 13:06:13 
Fajna fajna. I to całkiem niedługo.
Stawiałbym raczej na Maresa. Montiel jest jednak dość wiekowy, a w tych niższych wagach wiek ma jednak swoje znaczenie.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.