WSB: DAWID MICHELUS KANDYDATEM NA BOKSERA TYGODNIA

Władze World Series of Boxing doceniły Dawida Michelusa (-60kg). Pięściarz Rafako Hussars Poland nalazł się w finałowej trójce plebiscytu "Bokser Tygodnia" w rozgrywkach WSB. Głosować można na profilu ligowym na Twitterze.

- Oprócz mnie, wyróżnieni zostali Kubańczyk Rosniel Iglesias z Cuba Domadores i Paweł Siliagin z Russian Boxing Team. Bardzo liczę na polskich kibiców boksu. Na razie prowadzę - powiedział 22-letni pięściarz, wielokrotny już Mistrz Polski seniorów oraz brązowy medalista Młodzieżowych Igrzysk Olimpijskich i Młodzieżowych Mistrzostw Świata. Głosowanie zakończy się w środę rano czasu polskiego.

W miniony weekend Dawid (Kontra Elbląg) wypunktował w Szczecinie Rosjanina Gabila Mamiedowa. W tym samym spotkaniu, przegranym przez Husarią minimalnie 2:3, Paweł Silagin (-81kg) wygrał z Arkadiuszem Szwedowiczem.

Z kolei w rozegranym w Stambule meczu Turkiye Conquerors – Cuba Domadores (0:5) Rosniel Iglesias (-69kg) wygrał z Serhatem Gulerem.

DAWID MICHELUS: SERWIS SPECJALNY

W pierwszym tygodniu nowego sezonu WSB wyróżniony został 23-letni Xu Boxiang (-56kg, China Dragons), a w drugim tygodniu - zaledwie 18-letni Shakur Stevenson (-56kg, USA Knockouts).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: leszekd
Data: 03-02-2016 16:26:05 
No to jest właśnie to. Jego piękne, szybkie niesamowicie drugie proste robią swoje i nie ma mocnych na to! A jak zaczyna po jakimś czasie te swoje basenowe ciosy to aż chce się wejść w narożnik i walnąc w głowę mówiąc co robisz człowieku! Na tym filmiku w 30 sekundach widać co potrafią te długie pędzące proste tarany - widać jak przebijają jak szpilki garde ruskiego!
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.