WYNIKI GALI CHAMPIONS FIGHT NIGHT

Wczoraj w Tropical Club w Gołębiewie Średnim odbyła się pierwsza w tym roku gala grupy Thunder Promotions. W rozwinięciu prezentujemy Wam wyniki Champions Fight Night.

W pierwszej z zawodowych walk powracający po blisko trzech latach niepokonany Marcin Marczak (8-0, 4 KO) zmierzył się z dobrze znanym testerem z Białorusi, Aliaksandrem Abramenką (17-54-1, 6 KO). "Polish Express" wspierany przez swoich kibiców od samego początku kontrolował sytuację w ringu i już w pierwszej rundzie posłał rywala na deski, jednak nie zdołał go skończyć. Koniec walki przyszedł w kolejnej odsłonie - Polak ruszył do zmasowanego ataku, a po trzecim liczeniu sędzia postanowił przerwać nierówne zawody.

Starcie Patryka Litkiewicza (18-9, 11 KO) z Adamem Piórem (3-5, 1 KO) było bardziej wyrównane, jednak "Lita" dzięki swojemu doświadczeniu "oszukał" w ringu i pewnie wypunktował swojego rywala.

W walce wieczoru Przemysław Opalach (19-2, 17 KO) szybko uporał się z Giorgim Aduaszwilim (23-19-1, 10 KO) z Gruzji. "The Spartan" spokojnie przeboksował rundę pierwszą, jednak w drugiej ciosami na korpus posyłał rywala na deski trzykrotnie. Po ostatnim liczeniu sędzia ringowy postanowił przerwać pojedynek.