ZMARŁ JEDEN Z TRENERÓW ALEKSANDRA POWIETKINA

We wtorek na skutek zatoru zmarł Aleksander Paramonow, trener od przygotowania kondycyjnego Aleksandra Powietkina (30-1, 22 KO). Miał 58 lat.

Paramonow pracował z "Saszą" nie tylko nad formą fizyczną, ale też nad techniką ciosu. Dmitrij Iwanow z promującej Powietkina grupy Mir Boksa podkreślił, że metody 58-letniego szkoleniowca były wyjątkowe i w dużej mierze koncentrowały się na doskonaleniu siły i umiejętności pod kątem zadawania nokautujących uderzeń. W najbliższej przyszłości pozostali trenerzy Mir Boksa, którzy mieli przyjemność pracować z Paramonowem, mają kultywować jego techniki na salach treningowych. Nie wiadomo jeszcze, czy na jego miejsce Powietkin zatrudni nowego szkoleniowca.

Paramonow miał na koncie także współpracę m.in. z mistrzem wagi junior ciężkiej Denisem Lebiediewem oraz zawodnikiem MMA Aleksandrem Szlemienką.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: AutorKomentarza
Data: 21-01-2016 13:08:22 
No to teraz Wilder powie, że nie zawalczy z Powietkinem w najbliższym czasie, bo ten przez to może "nie być sobą", a on chce walczyć z Rosjaninem w stu procentach przygotowanym :D
 Autor komentarza: deeceWzp
Data: 21-01-2016 16:35:56 
AutorKomentarza

O joj
 Autor komentarza: teanshin
Data: 21-01-2016 17:10:43 
Niech się uczy angielskiego i wraca do Atlasa
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.