ARUM WYJAŚNIA WYBÓR LUNDY'EGO DLA CRAWFORDA

Terence Crawford (27-0, 19 KO) 27 lutego w nowojorskiej Madison Square Garden będzie bronił pasa pasa WBO w wadze junior półśredniej, naprzeciw niego stanie Henry Lundy (26-5-1, 13 KO) Pojedynek ten będzie głównym wydarzeniem wieczoru gali transmitowanej przez HBO. Wybór Lundy’ego skomentował promotor Crawforda, Bob Arum.

- Mauricio Herrera oraz Rusłan Prodownikow odrzucili oferty walki. Dlatego wybraliśmy Lundy’ego – wyjaśnia Arum. Zapytany o to, co będzie dalej, odpowiada – Cóż, gdy wyjaśnią się niektóre sprawy i ludzie zdadzą sobie sprawę z tego, że pieniądze są pieniędzmi, to wtedy będą z nim walczyli. Niektórzy są niepoważni, gdy mowa o pieniądzach za walkę z zawodnikiem o takich umiejętnościach jak Crawford, czy też Gołowkin. To jest śmieszne.

Na pytanie, czy dzisiaj bokserzy prowadzeni są ostrożnie oraz gorzej niż kiedykolwiek, Arum zdecydowanie odpowiada: „Oczywiście” i obwinia o to gale Premier Boxing Champions, na których według niego płacone są zbyt duże sumy opłacane przez beneficjentów.  

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: suspensus
Data: 09-01-2016 03:24:49 
Jeśli Crawford pozostanie z Arumem to wielkich walk raczej nie dostanie. Na ostatnie 3 walki, 2 ważne przegrał (z Herrerą i Dulorme) a jedną wygrał z jakimś no name'm. Dla Crawforda to strata czasu. Miał być Pacquiao a jest Lundy...
 Autor komentarza: Barkley00
Data: 09-01-2016 10:05:54 
Mam nadzieję, że niedługo bokserzy Arma nie będą mieli z kim walczyc i stopniowo będą odchodzic do Haymona. Ten stary oszust powinien odejść w końcu do lamusa. Boks i bokserzy wiele by na tym zyskali.
 Autor komentarza: AutorKomentarza
Data: 09-01-2016 10:44:49 
Pierwszy raz od niepamiętnego czasu Arum mówi rozsądnie.
 Autor komentarza: swietypio
Data: 09-01-2016 12:03:48 
No jak moze byc tak, ze bokser dostaje wiecej niz promotor?

Przeciez to JA haruje, a oni sie tylko bija...
 Autor komentarza: Rezjjel89
Data: 09-01-2016 17:14:24 
Wszyscy są winni tylko nie Arum. Dziadyga robi walki pomiędzy swoimi zawodnikami i jest zadowolony bo zarabia. Mam nadzieję, że zniknie gdy mu się wykruszą zawodnicy.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.